Tapatalk na forum MyBBoard

Założony przez  Łukasz Tkacz.

Zobacz w Portalu - Tapatalk na forum MyBBoardJeżeli ktoś powie, że obecnie coraz więcej użytkowników przegląda witryny internetowe nie tylko za pomocą typowych komputerów, ale i smartfonów czy tabletów, ciężko będzie nie przyznać mu racji. Urządzenia i użytkownicy mobilni z roku na rok stanowią coraz większą grupę odwiedzających, trudno więc dziwić się temu, że i strony internetowe są coraz częściej przygotowywane w wersjach mobilnych. Serwis MyBB PL postanowił wyjść naprzeciw użytkownikom bardzo popularnej aplikacji Tapatalk, dzięki której obsługa wielu rodzajów forów internetowych jest znacznie łatwiejsza, a i użytkownicy mogą zauważalnie zaoszczędzić na transmisji danych. System ten, którego programy klienckie dostępne są na popularne platformy takie jak Android, iOS, BlackBerry i Windows Phone, zagościł także na forum MyBB PL.

Zapraszając do korzystania z mobilnej wersji forum dyskusyjnego chcielibyśmy również prosić was o informowanie, o wszelkich problemach technicznych czy niedoskonałościach, na jakie się natkniecie. Chociaż oprogramowanie to jest rozwijane już od pewnego czasu i jest przygotowane na wiele scenariuszy, zdajemy sobie sprawę z poziomu zmodyfikowania forum polskiego supportu. W związku z tym, nie jesteśmy w stanie zagwarantować poprawnego działania w każdej sytuacji i liczymy na waszą pomoc w poszukiwaniu usterek. Zapraszamy, teraz już nie tylko z komputera, ale i jakiegokolwiek urządzenia mobilnego!
Forów, nie for. ;)

Edit:
Do korzystania z tego, muszę dodatkowo kupić aplikacje na mojego smartfona?
To już wolę pozostać przy tradycyjnym przeglądaniu forum. ;)
Fajnie, że w końcu się Taptalk i tu pojawił, ale szkoda, że jest płatny (żeby pobrać na Androida chyba 9PLN trzeba zapłacić)
Mi aktualnie przeglądanie forum przez Operę Mobile nie sprawia problemów.
MazuLuka napisał(a):Forów, nie for.

Dzięki, ciągle z tym walczę :)

Co do klienta. Nie wiem jak to obecnie wygląda na Andku, bo sam używam Windows Phone, ale z tego co wiem był i darmowy klient.
(02.05.2012, 19:14)MazuLuka napisał(a): Do korzystania z tego, muszę dodatkowo kupić aplikacje na mojego smartfona?
To już wolę pozostać przy tradycyjnym przeglądaniu forum. ;)
Możesz korzystać z bezpłatnego Convo.

Przyznam, że wprowadzenie tapatalka uznaję jako zmianę na lepsze, bo niewygodnie się pisze posty z poziomu przeglądarki na fonie.
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
Nareszcie, pisanie postów z poziomu przeglądarki to katorga na smartfonie :)

Wysyłane z mojego TSRDFSPPRAJ za pomocą Tapatalk 2
No nareszcie nie będę musiał komputera odpalać do przeglądania mojego ulubionego forum :)
Jak by ktoś miał fona z samsunga to może zobaczyć czy nie ma za darmo tej apki na samsung apps. Kiedyś udało mi się za darmo pobrać.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk
(03.05.2012, 08:41)XmaX napisał(a): No nareszcie nie będę musiał komputera odpalać do przeglądania mojego ulubionego forum :)
Jak by ktoś miał fona z samsunga to może zobaczyć czy nie ma za darmo tej apki na samsung apps. Kiedyś udało mi się za darmo pobrać.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk
Niby jest, ale na tablety: http://www.samsungapps.com/topApps/topAp...0003510025

Zwykły jest u nich za 15zł, czyli więcej niż normalnie w Google Play: http://www.samsungapps.com/topApps/topAp...0001627822
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
Oo to fajnie, szkoda że html nie czyta. Np. z pierwszego postu.

Wystukane z mojego GT540 za pomocą Tapatalk.
Tapatalk jest ponownie aktywny na forum :)
Tapatalk po raz kolejny - test na MyBBoard - Portal

Niemniej, ponownie w wersji testowej. Sprawdziliśmy już nieco, wygląda to dobrze, ale prosimy Was, użytkowników o pomoc. Używajcie, testujcie, zgłaszajcie :)
Używam, testuję i zgłaszam, że wszystko działa jak należy ;)

Wysyłane z mojego Xperia Live za pomocą Tapatalk 2
Jestem pod jarany a tak na poważnie to w końcu ktoś pomyślał o tym :D lukasamd, gdy testy skończą się pozytywnie, zrób poradnik jak Tego użyć :)
www.tapatalk.com
Pobierasz clienta i w szukajce wpisujesz "Mybboard.pl".
Witajcie.

Przerwę wam chyba tę radość.
Gdy chcę przeczytać wątek to mnie wywala i otrzymuję mniej więcej
taki komunikat (pisane pi razy oko):

Cytat:Serwer error occurred: "Call at the member function parse() message on a non object (modnotice.php:152)

Zdarza się to co 10 post.

Używam HTC Wildfire S z Tapatalk 2.
Widzę, pewnie Modnotice powoduje konflikt z Tapatalkiem.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości