wyglad profilu

Założony przez  tasakamana.

wersja skryptu MyBB:1.6.7
adres forum:http://battlefieldcenter.xorg.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):zmiana wygladu profilu

Witam chciałbym zmienić wyglad profilu jak się kliknie na czyjs nik to się pokazuje zakładka z jego profilem a chciałbym żeby była podobna do zakładki z profilem na tym forum jest do tego jakiś plugin czy cos? i jeszcze 1 rzecz chciałbbym też zmienić wyglad profilu w poście na forum co podałem wyżej jest ten profil w poście u góry a chciałbym żeby był z boku też jak na tym forum :]
Kolego, istnieje coś takiego jak przecinki ;p

1. Wtyczka Profile Tabs.
2. Zmień układ wyświetlania wątków z poziomego na klasyczny w ACP > Konfiguracja > Opcje wyświetlania wątków.
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
nie oto mi chodziło obok tekstu co teraz pisze jest awatar,mój nick itp a na skurce apart jest to poziomo a chciałbym żeby było pionowo
wytłumacz oco ci dokładnie chodzi, jakiś screen lub cos innego bo ja np. nic nie zrozumialem z tego...
spójrz masz obok mój nick, range, gwiazdki, liczbe postów itp u mnie na forum zamiast być po boku jest na gorze i chciałbym zrobić żeby to było po boku
1. ACP -> konfiguracja -> Opcje wyświetlania wątków -> Układ posta
Ustaw na "Wyświetlaj posty w układzie klasycznym".
2. Wejdź do swojego panelu użytkownika (na swoim koncie) wybierz zakładkę "edytuj opcje" i zaznacz tak samo jak w punkcie 1.
3. Jeżeli w ACP widok posta był poziomy, to wszyscy dotychczas zarejestrowani użytkownicy będą mieli tak samo poziomo. To musisz wykonać jeszcze zapytanie SQL w phpMyAdmin.
Przejdź do panelu Na którym masz postawione forum(host).
Następnie uruchom w nim narzędzie phpMyAdmin, potem kliknij myszą na bazę Twojego forum.
U góry coś ala menu poziome będzie pisać "SQL", lub "zapytanie SQL" - Kliknij tam i pokaże Ci się pole, w którym możesz wykonać to zapytanie:
UPDATE `mybb_usersSET `classicpostbit` = '1' 
Pozwoli to na nadpisanie w profilach każdego użytkownika widok posta pionowy.
Wybacz, ale nie widzę różnicy w wyświetlaniu tych informacji pomiędzy stylem MyBB, a stylem na twoim forum:
[Obrazek: styli.png]

@edit
Domyślam się, że to co napisał kolega gloverek, powinno rozwiązać twój problem.
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
Nie wykonałeś wszystkich zaleceń :blush:
Musisz przeprowadzić aktualiację bazy (tabeli user)



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości