Dodatkowy napis do statystyk.

Założony przez  grzechu12x.

wersja skryptu MyBB: 1.6.6
adres forum: http://akwa-forum.pl/
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):
Cześć, chciałem się dowiedzieć w jaki sposób można dorobić w tym miejscu zaznaczonym na czerwono [Obrazek: beztytuubhh.png]
napis np. Grupy użytkowników?
Dobrze by było jak by ten napis wyglądał identycznie i miał identyczny margines jak ten powyżej ( Kto jest online ) czcionka, pogrubienie itp.
Jeśli ktoś wie jak to zrobić to bardzo proszę o pomoc;)
w szablonie ugl_template dodaj na górze:
<tr>
<
td class="trow_sep" colspan="2"><span class="title"><strong>Twój tytuł</strong></span></td>
</
tr
a jak chcesz usunac linie to w szablonie index_whosonline jest <hr> - to usuwamy
Ok, ale gdzie jest ten szablon ugl_template?
Strona główna czy gdzie? bo nie mogę znaleźć.
wyszukaj, ja tez nie wiem, poprostu się pokazuje w źródle
Szablony-> zakładka znajdź szablon.
Działa, tylko widać to u mnie w ten sposób

Grupy użytkowników
[Administratorzy] [Moderatorzy] [Ekipa forum] [Lady] [Pomagają forum] [Użytkownicy] [Nieaktywowani] [Goście] [Zbanowani]

A ja bym chciał żeby to wyglądało tak

Grupy użytkowników
</br>[Administratorzy] [Moderatorzy] [Ekipa forum] [Lady] [Pomagają forum] [Użytkownicy] [Nieaktywowani] </br>[Goście] [Zbanowani]

Chodzi mi o ten margines żeby było równo, tak jak wyżej w kto jest online
w tym samym szablonie przed
<span class="smalltext"> dodaj

<div style="padding:5px 15px">

a po </span> </div>
Nie o to do końca mi chodziło, chodziło mi o grupy
[Administratorzy] [Moderatorzy] [Ekipa forum] [Lady] [Pomagają forum] [Użytkownicy] [Nieaktywowani] [Goście] [Zbanowani]
żeby im zrobić margines w prawo
Jak to zrobić?
Chodzi mi o to żeby te rangi zaznaczone na czerwono miały margines, jak to zrobić?
[Obrazek: beztytuuepv.png]
no właśnie padding jest ustawiony w Kto jest online i tam niżej też musisz dodać, pokaż kod może będzie łatwiej
To to jest kod z szablonu ugl_template
<tr>
<td class="trow_sep" colspan="2"><span class="title"><div style="padding:5px 0px"><strong>Grupy użytkowników</strong></span></div></td>
</tr>
<!-- Powered by MyBB Romania : http://mybb.ro -->
{$ugl_final}



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości