Emotki

Założony przez  Andrew94.

wersja skryptu MyBB:1.6.6
adres forum:pps24.cba.pl
na czym polega problem:nie wiem jak wstawic emotki

witam. Otóż chciałem wstawić emotki z komunikatora AQQ (mozna pobrac stad Pobierz AQQ) na moje forum, ale za bardzo nie wiem jak to zrobić i czy w ogóle jest to wykonalne..

Mam jeszcze jeden problem. Otóż chciałbym po żeby po kliknięciu na mainpic.png przenosiło mnie na stronę główna, lecz nie wiem jak to zrobić, bo dopiero się uczę. Zapodaje w załączniku plik od stylu

Dziękuję moderatorowi za to ze umieścił mój poprzedni post w koszu ;)
Adrian napisał 28.03.2012, 15:12:
Pamiętaj o zasadzie: 1 wątek = 1 problem.
Opis instalacji stylów i grafik - Post #41315 - tutaj jest ładnie opisane jak zainstalować emotki :)
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
Zobacz ten temat
https://webboard.pl/thread-10734.html?pi...5#pid41315

Ale wykorzystywanie emotek z komunikatorów na własnym forum chyba nie jest do końca legalne.
chodzi mi o to jak wydobyc te emotki z komunikatora, bo probowalem, ale z marnym skutkiem

z tym 2 problemem to nie wiem co gdzie dopisac... styl jest wgrany, ale chcialem go zmodyfikowac zeby po kliknieciu na glowne logo ktore zwie sie mainpic przenosilo na strone glowna

aha i sry za 2 problemy w 1 watku.. nie wiedzialem.. wiecej sie to nie powtorzy
Emotki zapewne są w folderze z plikami AQQ. Domyślnie chyba Dysk/Program Files/AQQ i tu szukaj :) nie pamiętam dokładnie bo już AQQ odinstalowałem.
C:\Program Files\WapSter\WapSter AQQ\System\Shared\Themes\Standard\Smileys\Mini
ok.. dzieki ja szukalem w stylu, a nie w standard



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości