Instalacja

Błąd   Założony przez  dawid18182.

wersja skryptu MyBB:1.6.6
adres forum:forum-gwb.cba.pl

Witam.Rozglądałem się po wielu forach i nadal nie mogę zainstalować stylu w mybb.Wrzucam pliki obrazkami do images potem importuje styl,wrzucam plik z rozszerzeniem xml a i tak nadal nie wiem dla czego styl nie działa. Chodzi ale częściowo nie ma wszystkich obrazków itp .Jest nie pełny.I jeszcze próbowałem wyczyścić folder cahe ale to i tak nic nie dało. Niech ktoś mi wytłumaczy dlaczego styl nie chodzi ?




Załączone pliki Miniatury
       
Forum nie działa trudno pomóc.

Widocznie obrazki w innym katalogu są. Ja jak pobioręstyl to mam je np w images/styl/polish a okazuje isę że muszę je przerzucić do images/styl
teraz powinno chodzić
Pobierz stąd nową paczkę, wgraj najpierw do katalogu images, następnie wrzuć przez panel i zobacz czy zadziała.
http://mods.mybb.com/view/the-cure-for-mybb-1-6
I tak nie chodzi
Logo powino być tu: http://forum-gwb.cba.pl/images/thecure/logo.jpg
images/thecure/logo.jpg

więc reszta zapewne też musi być w images/thecure/logo.jpg

Wychodzi na to, że ich tam nie ma :)
Wychodzi na to, że kolega nadpisał tylko pliki z folderu thecure, a jego samego nie wgrał.
Jeżeli ktoś chce mi to zrobić i opisać jak to zrobił to moge dać pasy to wejdzie na ftp i wrzuci gg:3***
RadnoK napisał 04.03.2012, 19:30:
Pomagamy i oczekujemy pomocy na forum, nie na GG.
[Obrazek: modnotice_howto.png]
Nie będziemy pomagać na GG, od tego jest forum, może ktoś inny będzie miał taki sam problem to zajrzy tu.

Proste pytanie, masz wszystkie obrazki w: images/thecure?
tak mam
Daj screena katalogów images i images/thecure
proszę bardzo.


Załączone pliki Miniatury
       
Usuń spację "the cure" - "thecure"
Nie pomoże to pokaż jeszcze część zawartości folderu thecure
ok ...


Załączone pliki Miniatury
   
Ale co to?
Prosiłem o zdjęcie: images/thecure <folderu thecure z ftp. Źle się wcześniej wysłowiłem, wybacz

Rozumiem że usunięcie spacji nie pomogło?



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości