www.fc.pl

Założony przez  DamYan.

Fc.pl


Hosting oferuje:
- Domeny
- Hosting wirtualny
- Hosting reseller


Kody rabatowe dla użytkowników MyBB PL
Cytat:Kod rabatowy -25%:
rok.dla.mybb


Szczegóły:
http://fc.pl/
Witam,

Warto dodać, że dzięki promocjom na stronie fc.pl oraz dodatkowemu kodowi zniżkowemu, można kupić pakiet:


Starter 2GB powierzchni / 14 GB transferu msc już za 89 zł , 45 zł , 33,75 rocznie;
Optima 4GB powierzchni / 28 GB transferu msc już za 169 zł , 67 zł , 50,25 rocznie;
a także wszystkie inne jeszcze o 25% taniej. ;)


Podane ceny są cenami brutto.


Dodatkowo na naszych serwerach zainstalowane jest oprogramowanie umożliwiające instalację MyBB (i wiele innych aplikacji) kilkoma kliknięciami. Dokładnie wygląda to tak:



1. Po zalogowaniu należy kliknąć "Softaculous Auto Installer".

[Obrazek: 1.png]



2. Wśród setek skryptów znaleźć myBB (jest on jednak tak często instalowany, że jest prawie na samym początku :) ).

[Obrazek: 2.png]



3. Następnie trzeba kliknąć "Install".

[Obrazek: 3.png]



4. Wpisać podstawowe parametry i jeszcze raz kliknąć "Install".

[Obrazek: 4.png]



5. Po kilku sekundach forum będzie już zainstalowane...

[Obrazek: 5.png]

... i można się do niego zalogować :)

[Obrazek: 6.png]


W przypadku pytań jesteśmy do dyspozycji. :shy:

Pozdrawiam!
Witam,

Warto również dodać, że nasza oferta trochę się zmieniła i oferujemy konta BEZ LIMITU transferu.
Witam. Ten bez limitu transferu będzie do czasu czy stale, bo jakoś nie wierzę. :)
Na stałe :)

Zachęcam do skorzystania z kodu promocyjnego i rejestracji usługi.

Pozdrawiam!
Witka! Ten kod promocyjny jest aktualny tylko przez pierwszy rok korzystania z usługi? Po roku cena wraca do "normy" jakby była bez tej zniżki?
(30.06.2013, 19:51)truskafkowy napisał(a): Witka! Ten kod promocyjny jest aktualny tylko przez pierwszy rok korzystania z usługi? Po roku cena wraca do "normy" jakby była bez tej zniżki?

Dobre pytanie, dowiem się i dam znać.
Otrzymałem odpowiedź od FC.pl - zniżka jest na stałe, czyli po pierwszym okresie rozliczeniowym obowiązuje nadal :)
Czy ta zniżka obowiązuje też domene .pl?
domeny raczej kosztują stałą cenę, lecz mogę się mylić :)
Przecież jest w pierwszym poście
Cytat:fc.pl (oferta na serwery wirtualne)
Czy zniżka jest nadal aktualna? Po wejściu na stronę jest napisane na temat zniżki, lecz strona się zmieniła i nie mogę wykonać podanej przez was instrukcji, aby uzyskać zniżkę.
(17.07.2013, 09:33)Erisson napisał(a): Czy zniżka jest nadal aktualna? Po wejściu na stronę jest napisane na temat zniżki, lecz strona się zmieniła i nie mogę wykonać podanej przez was instrukcji, aby uzyskać zniżkę.

Zniżka obowiązuje nadal, a jeśli są problemy z jej uzyskaniem, najlepiej skontaktować się z BOK - bok@fc.pl.
@DamYan: Z tego co opisuje to nie może wejść na naszą stronę z opisanymi krokami do uzyskania zniżki, bo nie ma wystarczającej ilości postów.

Erisson napisał(a):Czy zniżka jest nadal aktualna? Po wejściu na stronę jest napisane na temat zniżki, lecz strona się zmieniła i nie mogę wykonać podanej przez was instrukcji, aby uzyskać zniżkę.
Przeczytaj dokładnie
https://webboard.pl/thread-6278.html
(17.07.2013, 12:29)Matslom napisał(a): @DamYan: Z tego co opisuje to nie może wejść na naszą stronę z opisanymi krokami do uzyskania zniżki, bo nie ma wystarczającej ilości postów.
/.../

W takim razie nie zrozumiałem. Dzięki za wyjaśnienie :)



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości