Wspólnie z Ekipą ujednoliciliśmy regulaminy na MyBBoard.pl, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, by mieć JEDEN jednolity tekst, który tylko będą uzupełniać notki w działach odnośnie ich specyfiki.

Aktualnie na naszym forum zaczyna obowiązywać jeden jedyny Regulamin MyBBoard.pl. Zawarte w nim punkty regulują praktycznie wszystkie nasze wymogi i przyjęte za standard zasady użytkowania forum.
Użytkownicy, którzy do tej pory zarejestrowali się na naszym forum zgadzają się na jego postanowienia z dniem jego opublikowania (oczywiście jeśli nie, zgodnie z §4 u. 3 - użytkownik może się nie zgodzić i poprosić o usunięcie konta w terminie 7 dni).

Osoby, które aktualnie rejestrują się na forum zgadzają się automatycznie przestrzegać postanowień regulaminu.

Jeśli chodzi o zachowanie się na forum, sposób pisania, zasady dotyczące tego, co wolno lub co jest zabronione - reguluje Netykieta.

Aktualnie regulaminy w działach stopniowo znikają i w miarę postępowania procesu zmian regulaminowych - zostaną zastąpione notkami znajdującymi się nad listami wątków. Dzięki temu chcemy uniknąć zamęczania Was ciągłym czytaniem miliona regulaminów, ale w kilku słowach wyjaśniamy jak pisać w dziale.

Mamy nadzieję, że te zmiany poprawią czytelność regulaminów, zasad i staną się bardziej user-friendly niż dotychczas :)

Powodzenia!