Wystawanie wątku oraz belki poza forum.

Założony przez  Krollu.

wersja skryptu MyBB: 1.6.3
adres forum: http://fb-forum.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty):
Otóż mój problem polega na tym, że nazwy wątków w poddziałach wychodzą po za forum, dokładnie na tło. Pytałem się współzałożycielki i mówi, że nie ma takiego błędu, jednakże ja taki mam i chciałbym się go pozbyć, oto zdjęcie:
[Obrazek: 5ki1otck8mnn25qi1d.bmp]
Dodatkowo mam jeszcze jeden problem, nie pamiętam już jaki szablon za to odpowiada, mianowicie wysuniętą mam belkę forum przy wyśrodkowaniu tekstu na przykład, jest ona nierówna z tymi poprzednimi, oto zdjęcie:
Prosiłbym o szybką pomoc, ponieważ forum wygląda bardziej nieestetycznie. Czekam na odpowiedzi.
RadnoK napisał 19.02.2012, 13:17:
1 wątek = 1 problem.
[Obrazek: modnotice_howto.png]
Nieestetycznie to wyglądają twoje screeny. Ciężko w ogóle dojść o co na nich chodzi.
Twoja przeglądarka nie interpretuje dobrze stylu forum, co sugeruje, że nie jest on jasno napisany, ale bez dostępu do arkuszy kaskadowych i szablonów tego oto stylu to może się okazać szukaniem igły w stogu siana. Sprawdź, czy klasy container, tbody, tborder mają wymuszoną jakąś szerokość.
Poza tym polecałbym aktualizację Softu, bo kurde po to twórcy ulepszają swoje programy, aby naprawić w nich tego typu błędy.
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
Drugi błąd naprawiłem samodzielnie, było to spowodowane zbyt dużym rozmiarem obrazka, na co na prawdę nie wpadłem. Ten drugi błąd polega na tym, że nazwa tematu w wyświetlanym poddziale wychodzi na background, wszystko widać na zdjęciu.
Sprawdziłeś klasy, które Ci podałem?
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
Możesz mi dokładnie opisać gdzie sprawdzić klasy: tbody i tborder? Container sprawdziłem i nie wymaga żadnej szerokości.
wszystkie powinny być w global.css

spróbuj zatem id container nadać szerokość, np:
width95%; 
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości