Zmiana czcionki nazwy użytkownika

Założony przez  MrKamil.

Chcę zmienić czcionkę nazwę użytkownika która pokazuje się w obok postu.
Panel administratora → Style i szablony → szablony Twojego stylu → Postbit (opis posta) → postbit i postbit_classic
W obu szablonach znajdź:
<span class="largetext">{$post['profilelink']}</span>
i zamień na:
<span class="largetext post_author">{$post['profilelink']}</span>

Następnie do global.css dodaj:
.post_author {
font-family: Tahoma;
}
i dostosuj do swoich potrzeb.
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
A to dodaje także do kto jest online i do wszystkiego? A jak nie to podaj jak dodać do wszystkiego.
Rozwiązanie podałem dotyczy nazw użytkownika obok postów, dokładnie tak, jak chciałeś w pierwszym poście. Jeśli chcesz to zrobić globalnie, to nie ma sensu zmieniać tego w każdym szablonie.
W opcjach grup w ACP w stylizacji nicków ustaw sobie odpowiednią czcionkę.
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
A jak ją ustawić? Bo jak wpisuje <font family: "Century Gothic"> (...) </font> to jest nadal standardowa czcionka
<span style="font-family: Century Gothic;"> [...] </span>
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
Okej. Zdecydowałem że czcionkę ustawie w grupach. Proszę podać kod Adrianie taki żeby powiększyć czcionkę (ale w global.css) bo jak używam font-size:"x" to nie powiększa się ;(
Gdzie ma być powiększona czcionka?
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
W poście tylko.
.post_author
font-size: 20px;
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
Nie działa.
A zostawiłeś edytowany wcześniej szablon?
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
Nom. Nic nie zmieniałem.
Usuń .post_author z CSS, bo widzę, że nie masz do niego odnośnika w szablonach.
Za to:
<span style="font-family: Century Gothic;">
zamień na:
<span style="font-family: Century Gothic; font-size: 20px;">
i dostosuj do swoich potrzeb.
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
Ale wtedy mi wszędzie wielkość zmienia, a ja chce tylko w poście jak tu.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości