"Zarejestruj się" dziwna zmiana

Założony przez  MrKamil.

wersja skryptu MyBB: 1.6
adres forum: misiek.xaa.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu): Mam 2.0 Inspired by SSlay (MrKamil)

Jakoś tak dziwnie zmienia się przycisk "Zarejestruj się" w prawym górnym rogu. Proszę wejść i zobaczyć. Proszę napisać w jakiej części kodu to zmienić :(
Ale co się dziwnie zmienia wszystko jest ok
No zmienia się napis na taki czarny z zieloną poświatą ;/
global.css
kasa: .buttons_ca
Ale mam dobrze ustawione. Ma być zawsze biały napis czarne tło ramka szara.
.menu ul a:link {
    background: #383838;
(...)
.menu ul a:visited {
    background: #383838;
(...)
.menu ul a:hover, .menu ul a:active {
    background: #383838;
}
Oto winowajca. Mozesz zmienic na bialy (#FFFFFF) ale byc moze wplynie to takze na kilka innych miejsc.

Przycisk "zarejestruj się" to nie tylko button ale takze link. Moze ktorys z grafikow wytlumaczy dlaczego lapie formatowanie w ten sposob. I ewentualnie podpowie jak to rozwiazac poza moim pomyslem.
W sumie to jestem grafikiem... a w kodowaniu jestem zielony ;d Nie każdy grafik musi znać CSS ^^
Sprawdzę twój pomysł.
EDIT:Nadal. Nadal jak najedziesz to się zmienia brzydko :( Tak samo jest z MCP, ACP ;( i wyloguj :( Te linki są dziwne... reszta dobrze :(
Pomoże ktoś?
A po zmianie usunales cache z przegladarki? Ja zwykle takie zmiany sprawdzam na 2 roznych, na jednej zalogowany, na drugiej nie. Poza tymi 3 wpisami, ktore podalem, jest jeszcze jeden ale dotyczy jakiegos popupa od kontaktu.
Zmień kolor czcionki w #panel a:hover, #panel a:active.
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości