Utracony szablon.

Inne  Założony przez  magick12.

wersja skryptu MyBB: 1.6.6
adres forum: Localhost
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu): Po dodaniu google plus do szablonu strony głównej i zapisaniu skasował się cały szablon

Więc tak chciałem dodać na forum google plus, edytowałem szablon strono głównej i po dodaniu tego usunął się cały szablon. Uda się go jakoś odzyskać ?
Obok nazwy szablonu wybierz Opcje i z listy: Przywróć oryginał.
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
Ja ten szablon miałem edytowany, można cofnąć do tej edycji ?
Tylko jeśli masz gdzieś jego zapasową kopię. Jeśli nie to niestety nie ma takiej opcji.
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
Ok tak myślałem, ten temat pewnie się wielu przyda. Idzie jakoś temu znikaniu zaradzić ?
Czasami pojawiają się błędy z szablonami. Prawdopodobnie w kodzie, który dodałeś, był błąd. W którym miejscu wrzucałeś swój kod?
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
Po znaczniku <head>.
A co to był za kod? Mógłbyś go tutaj podesłać?
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
Jeśli wgrałeś styl z pliku .xml to w tym pliku będziesz miał ten szablon.


Pozdrawiam!
Już kod przywróciłem, tylko miałem edytowany a teraz mam oryginał.

To był kod do google plus w <script>, i tak samo robiło mi z kodem z Facebook'a.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości