pytanie o poczekalnie

Założony przez Bonzo.

Witam
Troche zaczyna mnie już to irytować że ciagle coś przenosicie do poczekalni a nikt nie udziela pomocy.Skoro się podjeliście prowadzenia polskiego supportu to się tym zajmijcie , a nie uczeniem zasad panujących na forum.Nie przychodze tu na szkolenie a po pomoc w konkretnym zagadnieniu.

Naucz się tytułować wątki :D jaja sobie robicie i to był powód do przeniesienia do jakiejś poczekalni ?

Powiem jedno skrypt myBB lepszy od phpbb2 i 3 ale pomoc niestety tam dużo lepsza :)
DamYan napisał 04.09.2008, 22:25:
Nie ten dział kolego... Potwierdzasz tylko tym postem i podejściem odwrotność tego, o czym piszesz.
TaniDedyk.pl
Cytat:Powiem jedno skrypt myBB lepszy od phpbb2 i 3 ale pomoc niestety tam dużo lepsza

Wyobraź sobie taką sytuację:
Masz problem z pluginem modnotice, dokładnie taki jak opisałeś w temacie https://mybboard.pl/-p-modnotice-pomocy-t-2787.html

Załóżmy, że wiesz, że taki problem był już poruszany, ale nie pamiętasz rozwiązanie, zatem korzystasz forumowej szukajki. Wpisujesz tam słowo "modnotice".

Teraz wyobraź sobie, że masz do dyspozycji dwa równorzędne fora, na obu te same tematy i posty, ta sama zawartość merytoryczna.

Na pierwszym moderatorzy nie pilnują zasad tytułowania wątków, więc dostajesz w odpowiedzi na swoje zapytanie do wyszukiwarki listę tematów:
  • pomocy mam problem
  • modnotice pomocy
  • pomóżcie!!!! co mam robić :(
  • help!!111jedenjeden
  • jak myślicie

Na drugim - moderatorzy są upierdliwi i wywalają błędnie nazwane wątki. Szukajka wypluwa listę:
  • Modnotice - błąd 404 przy próbie aktywacji
  • Modnotice - dziwny komunikat: "{1} edytował {2} {3} ten post"
  • Modnotice - jak wgrać pliki?
  • Modnotice - skąd wziąć spolszczenie?
  • Lista waszym zdaniem najlepszych pluginów


Pytanie retorycznie: który support jest lepszy? Na którym supporcie szybciej znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie?Nieintuicyjne nazywanie wątków to egoizm. Musisz sobie zdawać sprawę, że Twój temat ma nie tylko rozwiązać Twój problem, ale też być pomocą dla innych, którzy napotkają podobne trudności. Właśnie dlatego wymagamy tak wiele - forum ma być bazą wiedzy o jak najlepszej jakości, a nie tylko miejscem rozwiązywania Waszych problemów.

Dziś wysilisz mózg przez 5 sekund żeby poprawnie nazwać wątek - jutro zaoszczędzisz 5 minut dzięki temu, że inni też tak robią.
poza tym zauważ, że wszyscy robimy to za darmo ;) chcesz wymagać? płać. z resztą czy tak ciężko napisać coś z sensem? zaoszczędzisz nerwów i sobie, i nam i pozostałym użytkownikom.
marines napisał(a):poza tym zauważ, że wszyscy robimy to za darmo ;) chcesz wymagać? płać.

Skoro to taki problem dla ciebie że robisz za darmo to zrezygnuj a nie wygaduj :) sam prowadze forum i w życiu nikomu bym tak nie powiedział , a dlaczego ? bo tego chciałem i zdecydowałem że podejme się kosztów i czasu związanych z forum zakładając je :) tyle samo by trwały przenosiny wątka co edycja tytułu :) więc skończmy tą dyskusje :)

Pomoże ktoś czy nie ?
(04.09.2008, 20:37)Bonzo napisał(a): Skoro to taki problem dla ciebie że robisz za darmo to zrezygnuj a nie wygaduj

Skoro to taki problem dla Ciebie, że musisz przestrzegać regulaminu, to zrezygnuj, a nie wygaduj...

(04.09.2008, 20:37)Bonzo napisał(a): tyle samo by trwały przenosiny wątka co edycja tytułu :)

Tyle, że to na Ciebie regulamin nakłada obowiązek nadania poprawnego tematu wątkowi.

(04.09.2008, 20:37)Bonzo napisał(a): więc skończmy tą dyskusje :)

Zdaje się, że to Ty ją rozpocząłeś... dlaczego nagle zmieniasz zdanie?

(04.09.2008, 20:37)Bonzo napisał(a): Pomoże ktoś czy nie ?

Ale w czym? Odpowiedziałem na Twoje pytanie o sens moderacji.
ok dziękuje serdecznie za pomoc :)
(04.09.2008, 21:11)Bonzo napisał(a): ok dziękuje serdecznie za pomoc :)

Człowiecze. Nie chce mi się po raz n-ty tłumaczyć tego, co jest tak bardzo oczywiste. Nigdy nie wartościuję człowieka po tym, że błądzi, a pisząc powyższe słowa zapewne nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo błądzisz. Cóż - to rzecz ludzka.
Śmieszne są Twoje konfrontacje z phpBB. Jeśli mam być szczery to wali mnie to, czy oni sobie tam pozwalają na burdel czy nie, wali mnie to, czy w Twoim mniemaniu mają "lepszy" Support. Tak jak napisał bryn - my tutaj robimy to po swojemu, według sprawdzonych receptur i dzięki temu Support się rozrasta, działa stabilnie i większość (bo byłbym hipokrytą, gdybym napisał, że wszystkie) problemów użytkowników jest rozwiązywana, jest okazywane zainteresowanie, szybko pojawiają się odpowiedzi. Kawy, ciasteczek i mycia nóg nie mamy w zestawie :rolleyes: A już na pewno nie mamy w zestawie sponsorskim myślenia i szacunku do zasad panujących w tej specyficznej społeczności.
Jeśli ktoś tego nie potrafi sobie uzmysłowić i zaczyna walkę z wiatrakami - marny jego los i szybko kończy się jego przygoda z MyBB.

Życzę Ci trochę dojrzałości i odpowiedzialności za swoje słowa, również te pisane.
fajnie , dziękuje za lekcje życia ale ja nie mam 15 lat i tego nie potrzebuje :) tytul tamtego tematu poprawiłem PW wysłałem i może uzyskam ta pomoc ? :)
(04.09.2008, 22:56)Bonzo napisał(a): fajnie , dziękuje za lekcje życia ale ja nie mam 15 lat i tego nie potrzebuje :) /.../

Więc i mnie szkoda czasu na odpisywanie, by tylko bić pianę. Wątek zamykam.


Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości