Który szablon odpowiada za profil użytkownika?

Założony przez  zosski.

wersja skryptu MyBB:1.6.0
adres forum:moondream-rp.tk
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu): Nazwa szablonu

Chciałbym się dowiedzieć jak się nazywa plik/skrypt/szablon, który odpowiada za wyświetlanie profilu użytkownika
Przykład: http://moondream-rp.tk/user-1.html
Co za to odpowiada??
Fresh napisał 06.02.2012, 13:34:
Tytuł tematu formułuj tak, aby wskazywał na jego treść.
Jak szybko otrzymać pomoc na forum?
w google seo można ustawić aby link do profilu tak wyglądał
Nie chodzi mi o link do profilu, tylko chce sie dobrać do pliku, aby zmodyfikować wyświetlanie profilu...
link który podałeś prowadzi do nikąd bo ciągle dostaje wiadomość "Podany login jest nieprawidłowy albo nie istnieje."

Żeby modyfikować wyświetlanie panelu użytkownika zajrzyj do szablonów "Panel użytkownika - Szablony -> usercp"
(06.02.2012, 16:50)lock napisał(a): Żeby modyfikować wyświetlanie panelu użytkownika zajrzyj do szablonów "Panel użytkownika - Szablony -> usercp"

Koledze chodzi o szablon: Podgląd profilu - Szablony ~> member_profile
Cześć,

Nie chciałem tworzyć nowego wątku więc pytam tutaj: jak mógłbym wyświetlić profil danej osoby (znając jej UID).

Potrzebuję wyświetlić listę nazw użytkowników z konkretnej grupy -> po kliknięciu na nazwę użytkownika powinien wyświetlić się jego profil ale na mojej stronie - ostatecznie mógłbym przyjąć rozwiązanie wyświetlenia standardowego.

Jak najprościej można coś takiego zrobić? Czy jest do tego jakiś plugin?



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości