Ruszyła beta 1.2.10

Założony przez bryn.

Dzisiaj dostałem mailem zaproszenie do betatestów 1.2.10. Wg tego co przed chwilą przeczytałem, 1.2.10 będzie ostatnią wersją z serii 1.2 (pod warunkiem, że nie zostaną zgłoszone żadne bugi bezpieczeństwa). Poprawione zostało w niej ponoć radzenie sobie z problemami z kodowaniem w bazie danych. Jak to działa jeszcze nie wiem, bo zanim cokolwiek zacznę testować, postanowiłem dać wam o tym znać ;) Poprawiono też oczywiście wszystko, co zostało oznaczone jako poprawione w dziale do zgłaszania bugów na community.mybboard.net. Zmian w wyglądzie ani nowych bajerów nie ma.

Zatem spodziewajcie się nowej wersji MyBB w najbliższych tygodniach, ale jeszcze nie wyczekiwanej 1.4, tylko 1.2.10.
TaniDedyk.pl
No to bryn - wielkie dzięki za info i czekamy na raport z zauważalnych zmian. Mam nadzieję, że to nie tylko czcze gadanie, ale czytałem już mnóstwo postów, zwłaszcza Tikiego, że wyjdzie właśnie wersja opatrzona tym numerkiem.
Zastanawiam się tylko jak długo będą trzymać userów w niepewności jutra wersji 1.4. Boję się, że po wyjściu czegoś, co miało być super-hiper, okaże się, że zmian niewiele i panowie nieco przyleniuchowali robiąc z tej wersji wielkie halo, zanim wyszła ;) Mogę się jednak mylić i oby tak było.
DamYan napisał(a):Boję się, że po wyjściu czegoś, co miało być super-hiper, okaże się, że zmian niewiele i panowie nieco przyleniuchowali robiąc z tej wersji wielkie halo, zanim wyszła ;)
Miejmy nadzieje że grupa mybb nie pójdzie w ślady microsoft :D i zrobi coś porządnego. Przydało by się kilka ułatwień, tzn żeby nie trzeba było wszystkiego w kodzie szukać

czy ta wersja beta będzie dla wszystkich czy tylko dla wybranych??
Fajnie, może ktoś po polsku napisać czy coś nowego będzie? ;>
Ashoka napisał(a):Fajnie, może ktoś po polsku napisać czy coś nowego będzie? ;>
ale w ktorej wersji?

jeżeli w 1.2.10 to
bryn napisał(a):Poprawiono też oczywiście wszystko, co zostało oznaczone jako poprawione w dziale do zgłaszania bugów na community.mybboard.net. Zmian w wyglądzie ani nowych bajerów nie ma.
[email protected]~ napisał(a):czy ta wersja beta będzie dla wszystkich czy tylko dla wybranych??
Podejrzewam że tylko dla wybranych. Zresztą, nie ma w niej nic ciekawego - z punktu widzenia użytkownika żadnych zmian (z wyjątkiem poprawionych bugów).
bryn napisał(a):/.../ Zresztą, nie ma w niej nic ciekawego - z punktu widzenia użytkownika żadnych zmian (z wyjątkiem poprawionych bugów).

Zerknij, czy może w tej wersji pojawi się: https://mybboard.pl/showthread.php?tid=43 :)
DamYan napisał(a):Zerknij, czy może w tej wersji pojawi się: https://mybboard.pl/showthread.php?tid=43 :)
Niestety, jest po staremu :(
Spolszczenie do 1.2.10. Traktujcie jako ciekawostkę - może być niepełne (bo przecież 1.2.10 jeszcze nie wyszła ;) )


Załączone pliki
.zip   mybb-1210-polish-preview.zip (Rozmiar: 127,75 KB / Pobrań: 111)
bryn napisał(a):Spolszczenie do 1.2.10. Traktujcie jako ciekawostkę - może być niepełne (bo przecież 1.2.10 jeszcze nie wyszła ;) )

I oto jest http://community.mybboard.net/showthread.php?tid=26083 :P
A mógłby ktoś napisać po polsku jak to zupgrade'ować?
Groshman napisał(a):A mógłby ktoś napisać po polsku jak to zupgrade'ować?

Jeśli o Support PL chodzi to tylko bryn miał do czynienia z tą wersją skryptu, jeszcze w fazie beta, więc będzie chyba najwięcej z nas wiedział :)
W każdym razie - wkrótce będziemy robić upgrade skryptu obsługującego Support, więc pewnie wtedy sami zobaczymy, co i jak.
Póki co pozostaje po angielsku poczytać: http://community.mybboard.net/showthread.php?tid=26083


Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości