www.webh.pl

Założony przez  DamYan.

Webh.pl


Hosting oferuje:
- Hosting wirtualny
- Serwery VPS OpenVZ
- Serwery VPS KVM
- Serwery VPS Windows


Kody rabatowe dla użytkowników MyBB PL
Cytat:Kod rabatowy -20% dla dowolnej usługi:
PROMO46


Szczegóły:
http://webh.pl/
DamYan napisał(a):Kod promocyjny znajduje się pod adresem: rabat -10%
Kiedy chcę przejść pod dany link, widzę informację, że nie mam uprawnień do przeglądania tej strony. Wyjaśnicie mi co jest nie tak? Nie spełniam jakichś wymagań czy coś takiego?
Musisz napisać co najmniej 50 sensownych postów.
(06.02.2012, 13:31)Fresh napisał(a): Musisz napisać co najmniej 50 sensownych postów.

Ja mam postów 89 i też nie widzę kodu.

(08.02.2012, 09:46)adam-as napisał(a):
(06.02.2012, 13:31)Fresh napisał(a): Musisz napisać co najmniej 50 sensownych postów.

Ja mam postów 89 i też nie widzę kodu.

Kod jest widoczny dla osób, które regularnie odwiedzają forum (jak sama nazwa mówi - są użytkownikami, a nie tylko duchami, które wpadną na chwilkę po to, co dobre i uciekają) i napiszą 50 postów. Na ten moment spełniasz obydwa kryteria, więc jeśli kod jest nadal niewidoczny dla Ciebie - odezwij się do mnie na PW.

Informacja o tym, kto jest uprawiony do kodów jest również tutaj: https://webboard.pl/thread-6278.html
Pierwszy punkt informacji o dziale, czyli:
Cytat:Dział zawiera oferty hostingowe różnych firm, które przy współpracy z MyBB PL przygotowały usługi specjalnie dedykowane dla skryptu MyBB lub zaoferowały swoje klasyczne pakiety z rabatem.

.... mam rozumieć, jako: "zniżka wyłącznie dla osób, które na danym hostingu chcą zainstalować tylko skrypt MyBB"?

Czyli jako użytkownik MyBBoard.pl nie mogę po wpisaniu kodu zniżkowego wstawić wyłącznie swój własny skrypt www, tylko muszę skrypt MyBB?
Nie, nie musisz tam hostować MyBB. :)
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
Serdecznie mogę polecić ten hosting, jest dość tani i szybki, chociaż support leży i czasami zapominają odpowiadać na niektóre dość istotne sprawy.
Nie zauwazylem przez rok uzywania konta problemowmz supportem, wszystko zawsze ssybko i na czas. Szczerze polecam :)
powiem tak, ta strona kiedyś była okej teraz coś jest nie tak support tak jak by umarł, uciekłem stamtąd po miesiącu...
Jakiś czas temu webh zostało przejęte przez ultimahost.
Obecnie z supportem problemów nie ma, cała oferta jest "ekonomiczna" w stosunku do UH, niemniej i tak oferują sporo. Mam tu na myśli ofertę VPSów.

Aha, ostatnio wprowadzili dyski SSD na PCI-Express za dodatkową opłatą. Sam nie korzystałem, ale ponoć bardzo szybko to działa.
Witajcie wszyscy nikomu nie potrzeba zadnych kodów rabatowych jeżeli ktoś posiada własną działalność na starcie ma 10% znizki obecnie kożystam z tego hostingu i jestem bardzo zadowolony pozdrawiam wszystkich :) Naprawde polecam dobra i fachowa pomoć jak również zabezpieczenia
www.webh.pl zobaczcie sami naprawde warto ;)
Korzystałem z bardzo atrakcyjnej cenowo w tym hostingu oferty. Jedynym napotkanym mi problemem była szybkość działania - czasami niestety trzeba było trochę czekać na dostęp do strony, ale jak najbardziej polecam tą firmę. Takiego stosunku cena/jakość nie znalazłem nigdzie indziej. Bardzo dobra pomoc.
Czy domene rowniez mozna tam wykupic?
Jak z Anty DDoS`em i zabezpieczeniami?



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości