Brak stylu po zmianie CHMOD

Błąd   Założony przez  DamioX.

wersja skryptu MyBB: 1.6.4
adres forum: problem rozwiązany - muszę skasować
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu): Wgrałem mybba, ale okazało się że jest po angielsku. Gdy chciałem przestawić język na domyślny (oraz inne opcje) wyskakiwało mi że jest niewłaściwy CHMOD, prosiło o "777" zamiast "444" w pliku settings.php (/inc). OKEJ, zmieniłem, pozmieniałem wszystko co chciałem. Ale pojawiła się kaszana z stroną główną mojego forum (nie działały linki, brak theme.)... Chciałem chmody zmienić na 444 znowu, ale nie wchodziły (przestawiało na 644), no to wpisałem 0444, ale znowu nie chodziło. Co mi to da że ustawie na 444, jak w tedy opcji nie bede mogl zmieniać. Jest jakieś rozwiązanie, żeby strona na theme Reksio Elegant 1.0 działała z CHMODAMI pliku settings.php ustawionymi na "777?

Screen:

[Obrazek: 78.png]
Najlepiej będzie jak wywalisz wszystko, wyczyścisz bazę i zainstalujesz MyBB od nowa ustalając odpowiednie CHMODY od razu przy instalacji.
Czy instalowałeś forum zgodnie z instrukcją: https://webboard.pl/instalacja-mybb/ ?
Cytat:Pamiętaj o nadaniu odpowiednim katalogom poprawnych uprawnień CHMOD. Dla przypomnienia:

inc/config.php – 666
inc/settings.php – 666
cache/ – 777
cache/themes/ – 777
uploads/ – 777
uploads/avatars/ – 777
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
Mybb`a instalowałem poprzez stronę hostingową, wiec aż się dziwię że mają tam takie błędy... Spróbuje zainstalować ten skrypt od podstaw. Adrian, słyszałem że jesteś twórcą tego "Reksio Elegant", czy mógłbyś mi powiedzieć, jak przerobić ten ciemny gradient na górze na inny kolor?? Gdzie znajduje się jego plik, bo program do obróbki mam.
(18.01.2012, 21:17)DamioX napisał(a): Mybb`a instalowałem poprzez stronę hostingową, wiec aż się dziwię że mają tam takie błędy... Spróbuje zainstalować ten skrypt od podstaw. Adrian, słyszałem że jesteś twórcą tego "Reksio Elegant", czy mógłbyś mi powiedzieć, jak przerobić ten ciemny gradient na górze na inny kolor?? Gdzie znajduje się jego plik, bo program do obróbki mam.

Jestem autorem stylu Reksio, Reksio Elegant to przerobiona wersja wujasa.
Na forum mamy żelazną zasadę jeden wątek = jeden problem.
Napisz, proszę, nowy wątek w tym dziale.
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
Najlepiej zmienić hosting skoro są problemy z chmod.
Dziękuje za pomoc!

Hosting jest "genialny" - serversfree.com
Wgrałem najnowszego mybba samodzielnie, i działa bez problemów!
Adrian napisał 19.01.2012, 21:22:
Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC :)



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości