Kolory w Nowym Wątku

Założony przez  wojtek1992.

wersja skryptu MyBB: 1.6.4
adres forum: www.crafciarze.tk/forum/
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):
Witam .
1.Mój problem polega na tym że jak chce zrobić "code" w poscie to wyświetla mi się następujący obrazek pocięty . Chciałbym aby ten obrazek był na całej powierzchni .
2.Jak mogę zmienić te kolory . Tak żeby nie uszkodzić tego obrazka co na stronie jest jako link
[Obrazek: pomoc6.png]

Pozdrawiam .
Adrian napisał 08.01.2012, 02:18:
Jeden wątek = jeden problem.
Obrazek pocięty... co masz dokładnie na myśli?
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
chodzi o to że jest wgrany obrazek bg2.png który odpowiwada za te zółtą powierzchnię na górze czyli ten "code".I jak zrobie "code" to żeby nie było szarego , żółtego tylko sam żółty kolor przy użyciu tego "code"

A to drugie to chodzi mi żeby zmienić kolory w tych miejscach gdzie zaznaczyłem 2 i 3.Tak zmienić żeby nie zniszczyć ogólnych kolorów tych co używam do tych tabeli na stronie głównej .

Podrzucam xml do pomocy LINK

Pozdrawiam .
1. w codeblock (global.css) obrazek daj repeat, a nie repeat-x

.codeblock {
background: url("../../../images/mc_theme/bg.png") repeat scroll left center #595959;
border: 1px solid #000000;
color: #000000;
padding: 4px;
}
1.Niestety mimo że zrobiłem to co kazałeś to nadal mam ten pasek.
nie masz...
chyba, że chodzi o inny 'pasek'
Saturnine (kobieta) nie on, dobrze Ci napisała. w code nie masz ani jednego obrazka, tylko tło :).
A co do reszty załóż nowy temat i trzymaj się zasad forum.
aha ;p sorka nick po prostu źle przeczytałem . A to się udało dzięki ;] tylko nie wiem czemu ale jak zmieniam coś w stylu lub szablonie to nieraz muszę z 5 min poczekać aż się zmieni to co zrobiłem :] można zamknąć temat
pozdrawiam
elroyalo napisał 12.01.2012, 11:10:
Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC :)



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości