Panel boczny , Ikony oraz układ posta

Założony przez  wojtek1992.

wersja skryptu MyBB: 1.6.4
adres forum: www.crafciarze.tk/forum/
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):
I.Problem polega na tym że nie ma ikony do tworzenia nowego postu . Mimo że mam dobrze ustawione obrazki z jakiego maja być folderu pobierane to i tak nadal go nie ma. Mógłby mnie ktoś nakierować gdzie jest odpowiedzialny kod za położenie tego oraz obrazek ?
[Obrazek: pomoc1d.png]
( nie sugeruj się znaczkiem 2 na obrazku )

II.Chciałbym zrobić taki panel jaki jest zaznaczony na obrazku i umieścić go po drugiej stronie . Chciałbym tam umieścić jakąś reklamę lub kontakty.
[Obrazek: pomoc2.png]

III.Chciałbym przenieść tabelę powyżej w lewą strona . Oto przykład jak ma wyglądać post : LINK
Mam problem też z dodaniem obrazków zamiast napisów do panelu ponizej . Mógłby mnie ktoś nakierować gdzie i jak to zmienić ?
[Obrazek: pomoc3i.png]

Pozdrawiam i przepraszam że umieściłem starego posta w złym miejscu .



Co do punktu II To sądzę że trzeba włączyć wyświetlanie postów klasycznie


Forum » Panel użytkownika » Edytuj opcje » Opcje wyświetlania wątków » Wyświetlaj posty w trybie klasycznym.


Tak ja sądzę.
ok dzięki za pomoc w 2 punkcie . Teraz czekam z niecierpliwością na pomoc w tych odnośnikach i ikonce do " napisz wątek " i " odpowiedź " oraz tych działach które można byłoby zobaczyć nad postem . Tak żeby można było po kliknięciu szybko przeskakiwać .
Przycisków nie ma, bo ich po prostu tam nie ma o to przykład: http://www.crafciarze.tk/forum/images/mc...thread.gif
ok dzięki gloverek już hasa . Teraz tylko jeszcze te ikonki co w ( III ) powinny być i ten panel ;]
ACP->style i szablony->Szablony->Twój styl->Nagłówek->header
Wyszukaj wpisu:
<div id="header">
Zamień go na:
<div id="header" style="float:right">

Jeżeli chcesz na tej samej wysokości po lewej stronie umieścić inną zawartość, to musisz przerobić cały header.
no dzięki ;] teraz mi już zostały tylko 2 problemy co do tych ikonek nowy post , zamkniety itp . Bo mam już zrobione te ikonki ale jak wrzucam do folderu z tym tematem to nie chcą się zmienić na nowe są w takim samym formacie jak te standardowe .

I chciałbym jeszcze aby shoutbox lub chociaż ten panel z serwerami był widoczny nawet jak się wejdzie z strony głównej na jakiś dział

[Obrazek: pomoc4.png]

Pozdrawiam



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości