Stopka forum

Błąd   Założony przez  fatumek.

wersja skryptu MyBB:1.6.4
adres forum:4-ManiaCS.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty):[Obrazek: problem.jpg]

Otóż mam problem zmniejszyłem szerokość forum , żeby troszkę zwiększyć szerokość sidebox'ów a jednocześnie zmniejszyła się stopka i tak to teraz wygląda . A więc mam pytanie da rade jakoś to zrobić ? A jak nie to może to zaznaczone może wykasować i wtedy stopka będzie już ładnie wyglądać ?

Z góry dziękuje za pomoc.
To tylko widzi administrator.
Pokaż szablon stopki. ACP > style i szablony > szablony > twój styl > stopka > footer.


Pozdrawiam!
Ewentualnie jeśli chcesz wykasować te informacje (co osobiście odradzam) to możesz użyć sposobu z tego wątku: https://webboard.pl/thread-11539.html
Jego problem polega na tym, że stopka jest węższa niż reszta forum. Niezależnie czy widzimy generatred in, czy też nie.

Pokaż css sideboxa.
elroyalo stopka ma taki sam rozmiar jak reszta forum prócz headera oczywiście :) A można zrobić , żeby stopka miała tą samą szerokość co header ? Szerokość forum zmieniałem w tym kodzie CSS wrapper czy jakoś tak i odrazu stopka razem z forum mi się pomniejszyła .
(03.01.2012, 16:56)fatumek napisał(a): wersja skryptu MyBB:1.6.4
adres forum:4-ManiaCS.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty):[Obrazek: problem.jpg]

Otóż mam problem zmniejszyłem szerokość forum , żeby troszkę zwiększyć szerokość sidebox'ów a jednocześnie zmniejszyła się stopka i tak to teraz wygląda . A więc mam pytanie da rade jakoś to zrobić ? A jak nie to może to zaznaczone może wykasować i wtedy stopka będzie już ładnie wyglądać ?

Z góry dziękuje za pomoc.

Użyłeś pluginu sidebox, który rozdziela kod html łącznie ze stopką, dlatego stopka jest po lewej stronie w zgledem sideboxa :)
Aby stopka była normalnych rozmiarów, musiałbyś przerobić plugin sidebox
Usunąłem te napisy Generated In .... Już jest okej , dzięki za pomoc wszystkim , można zamknąć .



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości