Cichlidae.pl

Założony przez  Topielec.

[Obrazek: logo.png]
Cichlidae.pl - forum działa od marca tego roku. Tematyka to pielęgnice - popularna rodzina ryb (z łac. cichlidae) trzymanych w akwariach. Forum szybko się rozwija, aż mnie to czasem przeraża :)

Ostatnio po najnowszej aktualizacji skryptu miewamy trochę problemów technicznych. Podejrzewam, że skopałem upgrade...

Proszę o oceny, jestem bardzo ciekaw jak mój twór postrzegają inni - obiektywnie :)
+ tematyka - naprawdę coś nietypowego
+ top - co prawda ".pl" IMO zbędne, ale reszta bardzo klimatyczna i dobrze spasowana
+ spasowanie kolorów (ale to nie zasługa ekipy forum)


- styl gotowiec, brak wkładu własnego
- miejscami nieco za mała czcionka (przy tym kroju 10px to za mało)
- domyślnie nowy układ postów
- nieprzetłumaczone przyciski (a autor daje przecież psd)
- za duże dozwolone max. rozmiary sygnatur
- błędy (X)HTML
- niesematyczny kod
- szukałem regulaminu, ale nie znalazłem


Za sam pomysł i jak widać jego udane wdrożenie w życie 7/10.
Za wykonanie, niestety 2/10.
Dzięki wielkie! Takie uwagi dla laika w tworzeniu forum są bardzo cenne.

".pl" w topie dodane, ponieważ istnieje strona o takiej samej nazwie, tylko z ".com" na końcu - jest to strona anglojęzyczna. Nie chciałem żeby je mylono w dyskusjach.

Regulamin zniknął, ponieważ przestało działać zamieszczanie ogłoszeń - tzn. zamieścić ogłoszenie mogę, lecz nie ukazuje się ono na forum.

Co do niesemantyczności kodu i błędów (X)HTML to pewnie to wina tego, że poznałem jedynie podstawy związane z tworzeniem stron. Chociaż za bardzo sam nic nie mieszałem w kodzie, więc nie wiem jak te błędy i brak semantyczności pojawiły się w kodzie. Samodzielnie tego niestety nie namierzę.

Za resztę uwag dzięki i postaram się nadrobić zaległości :)



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości