Przycisk - Zapamiętaj logowanie

Założony przez  musicfan.

wersja skryptu MyBB: 1.6.4
adres forum: KLIK
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):

Proszę o pomoc w dodaniu przycisku do zapamiętywania logowania.
Dodawałem ten ale nie działa niestety i w dodatku jest tylko przycisk, nic nie pisze, że odpowiada za zapamiętywanie logowania :(
<span class="remember_me"><input name="quick_remember" type="checkbox" checked="checked" value="yes" class="checkbox" id="quick_login_remember"><label for="quick_login_remember"></label></span>

Proszę tutaj dodać aby zapamiętywało i działało poprawnie
<table border="0" cellspacing="$theme[borderwidth]" cellpadding="$theme[tablespace]" class="tborder">
<tr>
<td class="trow1" width="60%" rowspan="2"><navigation></td>
<td width="27%" class="trow2" style="font-size:11px">
<form action="member.php" method="post">
<input type="hidden" name="action" value="do_login" />
<table border="0" cellspacing="0" cellpadding="0">
<tr>
<td><strong><span class="smalltext">Nick:</span></strong>&nbsp;&nbsp;</td>
<td><input type="text" class="textbox" name="username" title="Nick:" value="{$lang->login_username}" onfocus="this.value=''" />
</td>
</tr>
<tr>
<td><strong><span class="smalltext">Pass:</span></strong>&nbsp;&nbsp;</td>
<td><input type="password" class="textbox" name="password" title="Pass:" value="{$lang->login_password}"
onfocus="this.value=''" />&nbsp;&nbsp;<input type="submit" class="button" name="submit" value="{$lang->welcome_login}"
<tr/>
</td>
</tr>
</table>
</form>
</td>
</tr>
</table>
Dodam mój kod cały kod, bo ten twój ma krzaki.
<div id="panel_quest"><div class="float_left"><form action="member.php" method="post">
    <input type="hidden" name="action" value="do_login" />
    <input type="text" class="panel_textbox"  name="username" title="Nazwa Użytkownika" value="Login" onfocus="if(this.value == 'Username') { this.value=''; }" onblur="if(this.value=='') { this.value='Username'; }" />
    <input type="password" class="panel_textbox" name="password" title="Hasło" value="Password" onfocus="if(this.value == 'Password') { this.value=''; }" onblur="if(this.value=='') { this.value='Password'; }" />
    <!-- start: gobutton -->
<input type="submit" class="button" value="Zaloguj" />
<!-- end: gobutton -->
<span class="remember_me"><input name="quick_remember" type="checkbox" checked="checked" value="yes" class="checkbox" id="quick_login_remember"><label for="quick_login_remember"></label></span>
</form></div>
<div class="text_panel_quest"><a href="{$mybb->settings['bburl']}/member.php?action=lostpw">Odzyskaj Hasło</a> | <a href="{$mybb->settings['bburl']}/member.php?action=register"><b>{$lang->welcome_register}</b></a></div>
</div>
To jest zawartość header_welcomeblock_guest. Jak ci dalej nie będzie działać to spróbuj zalogować się z innej przeglądarki. Może to być wina przeglądarki (usuń pamięć podręczną).


Pozdrawiam!
nie działa na chrome i operze
I co poradziłeś sobie z tym?
niestety nie ;/
Próbowałeś wyczyścić pamięć podręczną?


Pozdrawiam!
Jestem niemal pewien, ze wklejanie "wlasnego" kodu nie ma najmniejszego sensu, bo welcomeblock_guest jest formatowany css-em z aktualnie wybranego na forum stylu. Jedyne co mozna zrobic to podejrzec w kodzie jak wyglada skladnia aby dodac sam przycisk do zapamietania sesji.
(05.12.2011, 19:32)XmaX napisał(a): Próbowałeś wyczyścić pamięć podręczną?


Pozdrawiam!

tak próbowałem i nic

(05.12.2011, 20:22)OkweL napisał(a): Jestem niemal pewien, ze wklejanie "wlasnego" kodu nie ma najmniejszego sensu, bo welcomeblock_guest jest formatowany css-em z aktualnie wybranego na forum stylu. Jedyne co mozna zrobic to podejrzec w kodzie jak wyglada skladnia aby dodac sam przycisk do zapamietania sesji.

który podać kod abyście zobaczyli jak to jest zrobione?
Podaj cały kod ze stylu header_welcomeblock_guest
już mam ten przycisk więc wklejanie kodu nie ma sensu :)
został wklejony kod z logowania portalowego i działa bez problemów :)
ale dzięki za chęci ;)



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości