Nasze pomysły na stronę lub forum

Założony przez  Ashoka.

Zoptymalizować forum pod kątem wyszukiwarek i zająć się pozycjonowaniem witryny. Oczywiście samo się nie zrobi, do tego musi być treść, czyli w wypadku forum wątki. Na początku możesz założyć sobie kilka multikont i pisać do siebie, wywoływać tzw. sztuczną rozmowę. Jeśli nie masz na to czasu - wynajmij osobę(y) do takiej pracy - znajdziesz wiele osób oferujących przeprowadzanie właśnie takich sztucznych dyskusji.
Zdobywaj linki do witryny, najlepiej ze stron powiązanych tematycznie, zbadaj też konkurencję jak się pozycjonują i z jakich domen prowadzą linki. Oczywiście preclowanie i katalogowanie to podstawa, przy łatwych frazach, ale myślę, że zaplecze tematyczne może być nieuniknione.
Witam :)
Mam mały problem. Chciałabym założyć forum. Wykupiłam domenę w cal.pl i... no właśnie, i nie wiem co dalej. Czy teraz wykupić serwer? Jak to wszystko ogarnąć?
Zarządzałam już kiedyś forum, ale było zrobione od dupy strony (wszystko z jakiegoś gotowca typu fora.pl czy coś takiego), a teraz chciałabym stworzyć coś porządnego. Tylko nie wiem jak się za to zabrać :(
1.Wykup hosting.
2.Zainstaluj Skrypt MyBB.
3.Podepnij hosting do domeny.
4.Rozbuduj forum.

:)
http://www.cal.pl/hosting-serwery-shared - takie ace extra mi wystarczy?

przepraszam za być może żenujące pytania, ale dla mnie jako "baby" to nie wszystko jest oczywiste i proste -_-
Ace wystarczy na początek :)
Z tego co widzę, to na tamtej stronie nie ma żadnego forum, jest jedynie odnośnik do http://www.coderscity.pl/. Widać, że forum dobrze rozwinięte, ale jednocześnie ubogie pod względem wyglądu. Myślę, że dobry start by zapewnił nowemu forum pewną przyszłość - powiew świeżości na pewno przyciągnie wielu użytkowników :)
Jakaś imprezowa, może portal informacyjny z terminami imprez, kto będzie grał itd...
radio.. ;p
no radio było kiedyś było nawet do 200 słuchaczy ale padło nie powiem z jakich powodów .

Czekam na dalsze sugestie ...:]
Forum muzyczne lub informator o imprezach
ale co na tym forum mogło by być jak myślisz jakiś download mp3 ???
lub coś innego
zaplecze seo
Serwery CS REKSIO:))
możesz zrobić download mp3 lecz jeśli chcesz robić to zgodnie z prawem, to tylko mp3 które są dostępne bezpłatnie lub udostępniane przez samych artystów
na swoim serwerze na pewno ich nie bd trzymał . A może download mp3 ale linki pochodziły by z innych serwerów czy tak też nie można???
Jestem tego samego zdania co wujas - zaplecze pozycjonerskie ;)



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości