Nasze pomysły na stronę lub forum

Założony przez  Ashoka.

Pomyśl nad czymś co byś chciał prowadzić... Trudno tak odpowiedzieć na pytanie zupełnie nie znając.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
AHA to jestem otwarty na wasze propozycje jakie to forum zrobić
Zakaz umieszczania linków do zewnętrznych serwisów //Szogi1910
(30.10.2014, 09:58)EveY_ napisał(a): AHA to jestem otwarty na wasze propozycje jakie to forum zrobić
Jakie propozycje? Musisz zrobic forum w takiej tamatyce w jakiej czujesz sie pewnie !

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka
Jak pisałem wcześniej planuje zrobić forum o ogólnej tematyce GTA wszystkie części nowości mapy skrypty itp już zamówiłem o adresie GtaWorld.xaa.pl na razie pakiet mini dopóki się nie rozkręci potem tylko większe pakiety oczywiście silnki myBB xD

PS;

Pytanie czy aktualizować odrazu do wersji 1.8 co sądzicie
Zakaz umieszczania linków do zewnętrznych serwisów //Szogi1910
Skoro sprawia Ci to przyjemność, to możesz próbować działać coś w tym kierunku. Mimo wszystko zainwestuj w lepszy hosting.
Odnośnie pytania, czy aktualizować... instaluj od razu.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Najlepiej stworzyć forum o czym co nas interesuje. Pamiętam kiedyś miałem forum lotnicze, bardzo a to bardzo męczyłem się przy jego prowadzeni w końcu je oddałem w dobre ręce.
Dzień dobry

Od kilku tygodni planuję utworzenie forum o grach RPG.
Początkowo miało ono pojawić się razem z portalem w Wordpressie i skupiać się na kilku konkretnych tytułach, a pozostałe erpegi miałyby wyłącznie swój temat na forum albo dział jeśli zainteresowanie byłoby duże. Jednak z racji tego, że nie posiadam ekipy, która oprócz mnie mogłaby się tym wszystkim zajmować (głównie mam na myśli śledzenie stron producentów, pisanie newsów i obszerniejszych artykułów oraz aktualizowanie treści) pomysł zbudowania portalu odłożyłem na później i postanowiłem zacząć od samego forum, co za tym idzie popularniejsze gry miałyby swoje działy, w szczególności świeższe tytuły.

Forum będzie miało swój własny, oryginalny szablon, którego szkic już przygotowałem, rozważam również dodanie różnych przywilejów za reputację/udzielanie się/pozytywną działalność użytkowników na forum, hosting też mam już upatrzony - generalnie wszystko jest zaplanowane oprócz jednej, a w zasadzie dwóch rzeczy, mianowicie nazwy oraz domeny.

Nie posiadam doświadczenia jako właściciel strony (pomijając krótki etap kiedy byłem współwłaścicielem, ale nie zajmowałem się sprawami, o których mowa), nigdy nie miałem własnego forum lub portalu, a jedynie "podczepiałem" się do istniejących już serwisów i pomagałem w ich administrowaniu lub moderowaniu. Zwracam się więc do Was, a w szczególności do osób doświadczonych w prowadzeniu stron, z prośbą o pomoc w wyborze nazwy (domeny) dla mojego forum. Czytałem w internecie, że ma ona duży wpływ na pozycjonowanie strony (im częściej nazwa domeny pojawia się na forum albo portalu, tym wyżej jest ona umieszczona w wyszukiwarkach) - a przynajmniej ja tak to zrozumiałem. Co prawda mógłbym skorzystać z oklepanych nazw - gameworld.x, gamecenter.x, rpgworld.x, rpgcenter.x, itd., ale czuję, że wtedy moje forum mogłoby się kojarzyć z setkami krótko istniejących, podobnych, do siebie for. Teoretycznie mógłbym skorzystać z nazwy pochodzącej z popularniejszych gier RPG, np. azeroth.x, candlekeep.x, ale mam wrażenie, że byłby to błąd skoro forum nie będzie się skupiało na tym jednym, konkretnym tytule. Jest również taki problem, że słowo "RPG" kojarzy się też z sesjami RPG, papierkowym RPG i nie mam pojęcia jak wyróżnić nazwę, aby wskazywała tylko na gry komputerowe.

W tej chwili zastanawiam się nad: centrumrpg.pl (dziwi mnie, że jest wolna), bastionrpg.pl, a kilku osobom, z którymi rozmawiałem spodobały się również rpghaven.pl, rpgasylum.pl, rpgcore.pl, czy też wyżej wspomniane candlekeep.pl.

Byłbym bardzo wdzięczny za wszelkie porady dotyczące mojego problemu i z góry dziękuję za pomoc.
Snake_ napisał 09.04.2015, 16:48:
Łączę z wątkiem głównym



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości