Nasze pomysły na stronę lub forum

Założony przez  Ashoka.

Z płatnych to RedDot, lepszego rozwiązania nie ma. Z darmowych Drupal - Korea lub np. Chiny stawiają na nim strony rządowe, w Polsce również kilka najwyższych instytucji ma serwis w oparciu o Drupal... To jedna z czołowych rekomendacji... na świecie.

WP czy też Joomla nie oferują takich możliwości jak Drupal, ale są znacząco łatwiejsze w administracji.
Drupal jest zawsze przystosowany do najnowszych standardów i jest najzwyczajniej w świecie - potężny : )

Jedyna przewaga prostych CMS-ów pokroju np. WP jest mniejsze obciążenie dla serwera, ale i tu można dyskutować ponieważ gdy masz kilkanaście zainstalowanych dodatków w WP to i on wraz z nimi może znacząco obciążyć serwer przy dużym ruchu.
"Troszkę" odkopie, no ale cóż.


Mam domenę http://magicrafting.pl


Dosyć nietypowy adres, i przez to właśnie mam problem. Co byście zrobili na takim?
Nie wiem jak to przetłumaczyć ? Magiczne rzemiosło ? Forum lub strona o tworzeniu elementów Minecraft
Raczej to nie ma sensu. Jest od tego polska i angielska minecraft wiki, w której są opisane wszystkie możliwe przedmioty z craftingu.
Matslom ma dobrą uwagę... Problemem jest tylko to, że domena dla Polskiego potecjalnego uzytkownika Internetu jest za trudna. A żadna inna dziedzinia nie przyjmie takiej domeny z rozszeżeniem .pl (zbyt trudna w pisowni i wymowie) Jeżeli nie forum lub portal o Minecraft to porzuciłbym domenę (nie przedłużał) na siłe nie warto ciskać ją w projekt - nowa to tylko 15 zł
Jakoś dziwnie mieć domenę i dopiero do niej wymyślać content. Mnie się wydaje, że powinno się najpierw wymyślić content, a dopiero później kupować domenę ;)
widać niektórzy wola odwrotnie ;)
Czasami (w pierwszej kolejności) rejestruję domenę, następnie zastanawiam się jak ją wykorzystać : )
Tym samym mam pytanie dotyczące domeny: Papluch.pl Forum wielotematyczne ? Jest ich dużo, ale większość mi nie podchodzi - Tym samym i tak pospolitą opcję rozpatruje : ) Jakieś pomysły ?
Serwis albo w ostateczności forum z plotkami, syfem, szambem o celebrytach :).

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4
...o celebrytach, dobry pomysł. Niestety nie miałbym źródeł na newsy itp. Projekt by mnie przerósł.
Ogolnotematyczne za trudne przebicie.

Obrazki z jakims krotkim komentarzem i zródłem i możliwośc udostepnienia na fb i jazda.
Witam !
Zacznę może od przedstawienia się. Jestem Kamil i mam 17 lat. Od dłuższego czasu interesuje się programowaniem, ale moje umiejętności w tej kategorii raczej określiłbym średnimi. Zawsze marzyłem o napisaniu swojej własnej gry via www. Niestety po prostu nie potrafię jeszcze tego zrobić (choć cały czas się uczę) - dlatego wybrałem łatwiejszą formę. Gotowy silnik i ja za sterami. Lekkie modyfikacje silniku, poprawy stylu. Chciałbym stworzyć grę PBF na silniku myBB (możecie zaproponować inny - choć sam uważam, że on jest najlepszy i raczej łatwo mnie nie przekonacie). Wszystko pięknie, wszystko ładnie, ale nie jestem przekonany co do tematu. Właściwie jedyne anime (bo myślę, że temat fantasy jest najciekawszy) które znam i oglądałem/oglądam to Dragon Ball, Naruto i Full Metal Alchemist. Moim zdaniem najbardziej nadaje tutaj się Naruto ... Z tym że ... Są setki jeśli nie tysiące takich forów. I czy waszym zdaniem moje zdoła się wybić, mam ciekawe pomysły (nie spotkałem się na żadnym z innych forów z nimi) no i mnóstwo chęci (mam nadzieje że wystarczy).

Proszę o konstruktywne opinie i rady ! :) Pozdrawiam
Skoro nie masz pomysłu, to nie ma o czym rozmawiać. W tworzeniu PBF wydają mi się jedną z najważniejszych i najprzyjemniejszych rzeczy w obmyślaniu.
Nie musi to być też anime... Mówisz "fantastyka", albo fantasy. Zależy co masz na myśli. OK, takich forów też jest groma i jeszcze więcej. Ale skoro chcesz iść w tę stronę, to absolutnie nie musi być to anime. Może to być zupełnie Twój świat, wykreowany przez Ciebie.

PS.
Do prowadzenia potrzeba doświadczenia. Doświadczenie zdobywasz grając w PBFy, a im więcej grasz, tym więcej pomysłów może Ci wpaść. Także nie bądź taki w gorącej wodzie kompany i ucz się.
@truskafkowy ... nie do końca mnie zrozumiałeś .. chodzi o to że jestem człowiekiem kreatywnym i mam wiele pomysłów, z tym że nie wiem czy moje pomysły mogą się przebić .. chodzi o to czy wogóle taka tematyka ma szanse powodzenia. Grałem na wielu pbf'ach .. mam doświadczenie .. adminowałem przy kilku projektach, współtworzyłem, ale nigdy sam od nowa nie robiłem swojego pbf'a.
Cappie napisał(a):tym że nie wiem czy moje pomysły mogą się przebić

Nie będziesz wiedział, póki nie spróbujesz.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości