Nasze pomysły na stronę lub forum

Założony przez  Ashoka.

Żadne z tych które wymieniłeś - wszystkie jest już w piz... :P
Chyba oczywiste że jeśli podałem te propozycje to świadczy że się na nich znam :P Funduszy mam wystarczająco - o to się nie martw :D
Jeśli chcesz wydać złocisze na hosting, domenę i opcjonalnie styl, pluginy czy coś to OK, twoje pieniądze - twoja sprawa. Tylko nie wiem jaki jest sens wydawać pieniądze na coś co będzie miało jednego użytkownika.
Nie chodzi tu o doświadczenie. Bo ja też znam GTA i milion innych osób też zna GTA i wejdzie na forum o GTA które już zna, albo jako pierwsze się wyświetli w Google.

Lepiej iść na dwór i wywalić te pieniądze jak to się mówi w błoto, a jak nie masz to spalić niż tworzyć forum o tematyce które podałeś - taki sam efekt, a mniej się namęczysz ;)
Mam pytanie czy potrzebuję jakiegoś pozwolenia z gminy na stworzenie forum miasta ?? jeśli tak proszę o pomoc co musiał bym zrobić aby takie pozwolenie otrzymać.
Zwykle nie, tzn. raczej nie bo przykładowo ja robię dla forum o Bukkicie, a jakoś nie mamy bezpośredniego zezwolenia. Jeśli gmina / miasto nie ma takiego to możesz, jeśli by miała to też raczej możesz, tu nie ma z tym problemów.
Czyli bez żadnego problemu mogę spokojnie robić forum dla miasta i się o nic nie mogą przyczepić jeśli forum będzie w pełni ocenzurowane i tp ?
Ocenzurowane? Pod jakim profilem to ma być forum? Jeśli byś zrobił stronę internetową miasta, typu gdansk.pl i tam wszystko pisał i się podpisywał jako Urząd Miasta, wtedy to by było karane, a jak będziesz pisał, że jesteś osobą prywatną i zrobiłeś takie forum to nie ma problemu.
No więc tak, musisz umieścić informacje że to jest forum nieoficjalne i tyle.
Cenzura no to różnego rodzaju wulgaryzmy i tp bo kiedyś było forum na którym pisali co chcieli i policja robiła nalot na administrację ponieważ nie dawała rady z ogarnięciem forum ;) A co do podpisywania się jako Urząd Miasta to nie działał bym jako osoba prywatna :)
Haha, tak to może za komuna robili. No chyba żebyście tam oczerniali jakieś władze publiczne. Albo nagminnie łamali prawo.
(13.05.2012, 20:46)Krzysiu napisał(a): No więc tak, musisz umieścić informacje że to jest forum nieoficjalne i tyle.

Czyli np: w stopce bądź w logo umieścić informacje że jest to nie oficjalne forum ?
Dokładnie.
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
No to dziękuję za pomoc oczywiście + dla każdego ;)
Logo zrób: Nieoficjalne forum miasta Krakowa!
Tak jak w temacie :) Cz jak bym otworzył takie forum czy było by legalne??



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości