Nasze pomysły na stronę lub forum

Założony przez  Ashoka.

Witam mam prośbę do użytkowników tego forum o podanie interesujących
nazw domeny.pl związane z Counter Strike 1.6 Serwery, bez cs-np.pl
bez tego początku cs-. Same konkretne nazwy typu.

Goldshot
space
spaced i tak dalej .
Gdyby można było z CS, to CShot i logo jako strzał w CS.
A tak bez, to nie mam pomysłu.

Edit:
Jeszcze teraz sobie tak rozkminiłem, że to jest dwuznaczne, czyli CShot jako strzał, a może też być CShot, czyli jako gorący, na topie... ;)
Cześć.
Mam swoje forum, wszystko jest gotowe, "na ostatni guzik". Lecz jest jeden problem - użytkownicy. Jak ich pozapraszać tzn. co zrobić aby się zarejestrowali z własnej woli ?
Powiedz najpierw jaka tematyka forum :) Bo od tego dużo zależy, jakie metody możemy zaproponować.
Witam . Chciałbym poznać Wasze zdanie na temat tego jaka opcja jest lepsza w rozpowszechnieniu strony.

2 warianty:

* załączniki i linki widoczne jedynie dla zarejestrowanych
+ więcej userów
- mniej poleceń

* załączniki i linki widoczne dla wszystkich
+większa oglądalność
-mniejsza baza mailingowa

Dobrze myślę? Co jest ważniejsze w rozpowszechnieniu strony?
Jeśli treść na Twojej stronie będzie naprawdę unikatowa i warta pobierania, to ludzie będą się rejestrowali i mimo to polecali. W wypadku kiedy treść będzie dostępna na innych stronach, będą wybierali te bez potrzeby rejestracji.
Jeżeli będzie też tylko dla zarejestrowanych to ludzi będą ściągać załączniki lub podawać linki bezpośrednio między sobą, a nie linkami ze strony forum. Kurcze, nie wiem właśnie jaką konfigurację pozostawić aby była najbardziej optymalna.
Najlepsza opcja będzie, jak zostawisz linki widoczne dla gości.
Większość, którzy się zarejestrują nawet nie napiszą ani 1 posta i tylko niepotrzebnie będą zajmować miejsca w bazie danych, co prawda nie dużo, ale po co?
Stronę będzie oglądać więcej ludzi, niektórzy z pewnością się zarejestrują, aby coś napisać, jak będziesz miał płatne reklamy to i sobie więcej zarobisz.
Szybciej się twoja strona wybije - będą wymieniać się linkami do pobrania.


Pozdrawiam!
Tak, jest to wielki problem, przez który moje forum przechodzi kryzys. Jeżeli mogę wtrącić się do tematu, to również z chęcią usłyszę jakieś wskazówki. Tematem mojego forum są bugi, hacki, boty do gier różnej maści jest tam dział kategoria z programowaniem, ale z pewnością użytkowników nie przyciągnie.
Witam mam pytanie otóż zrobiłem forum o tematyce motowerów : rometws50.cba.pl Powymieniałem się linkami i buttonami i co dalej ? Pewnie niektórzy chodzą na moje forum ale nie zatrzymuje ich jak to zrobić aby zainteresowali się nim ??? Napisałem kilkatematów ale co jeszcze zrobić aby zyskać l stazch uyztkownikow
(30.10.2011, 11:56)elek napisał(a): Jeśli treść na Twojej stronie będzie naprawdę unikatowa i warta pobierania, to ludzie będą się rejestrowali i mimo to polecali. W wypadku kiedy treść będzie dostępna na innych stronach, będą wybierali te bez potrzeby rejestracji.

Tematyka gier komputerowych (sorry, za opóźnianą odp.)
W typ wypadku zależy od gier: mapy, skiny, patche, jakieś mody. Takie rzeczy umieszczasz do pobrania po zarejestrowaniu i się będą rejestrowali. Tylko to muszą być dobrze rzeczy i duży wybór.
Witam. Kiedyś postanowiłem robic forum o terra novie ale pomyślałem, że to nie wypali więc postanowiłem robic forum o grach. Jak myślicie czy ma sens zakładania forum o grach ?
Nie, zbyt duża konkurencja.
to o tn? Chociaz chyba w polsce to nie jest taki znany serial. Mysle wlasnie o forum zeby nie bylo konkurencji bo tego nie lubie. Pozdrawiam :)



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości