Nasze pomysły na stronę lub forum

Założony przez  Ashoka.

(24.08.2011, 22:58)XemiX napisał(a): Wracając to Twojej wypowiedzi - wydaję mi się, że nie rozumiesz pojęcia "pozycjonowanie". Płacisz ciężkie pieniądze (kilka tyś mc) agencjom zajmującym się seo? Jeżeli tak to słabo Cię pozycjonują... Słaba optymalizacja forum, brak linków przychodzących, brak konkretnych działań na witrynie. Obierz sobie słowa kluczowe (sprawdź w Adwords Keyword Tool konkurencję i ilość wyszukiwań) i zacznij katalogować, preclować stronę.

Pozycjonowania nie możesz sobie ot tak wykupić. To długi i ciężki proces, oczywiście zależy od konkurencji frazy.

HAHAHAHA. Kilka tyś mc.

Błagam - kto jako osoba prywatna inwestuje tyle w forum a tym bardziej seo. Jezeli mialbym wydawac kilka tysiecy to od poczatku do konca zlecilbym to firmie a nie pytal na forum gdzie kupic reklame samemu.

Masz Ty sjakies swoje portfolio?
Kolego, branża seo jest szeroka i uwierz mi są ludzie którzy inwestują taką kasę, może nie w forum, ale to był przykład. W dzisiejszych czasach jeżeli chcesz odnieść sukces musisz opanować minimum podstawy pozycjonowania, a jeżeli fraza(y) są trudniejsze, to z podstawami nie wejdziesz w top.

Co do portfolio - aktualnie nie mam, a co? :>
Może i troszkę odświeżam ale to watek na temat for dyskusyjnych więc co mi szkodzi zapytać :

JAK NAPISAĆ DOBRY REGULAMIN ?

Co powinno się w nim znaleźć proszę o rady.
powinno sie znaleść można i nie można użytkownikowi oraz co wolno osobą z rangą :) i czego nie wolno
Zależy co kto rozumie pod słowem "dobry" :)
Wiec tak tworzę forumowy sklepik zintegrowany z newpoints mój pomysł wygląda tak:
-W ACP możliwość ustawienia zewnętrznej bazy danych do danych zapytań przy artykule
-Pełna automatyka pod względem newpoints i baz danych
-Integracja z serwerami (wysyłanie zapytań na dodatkowy exp)
-prosty szablon
A jak na razie wygląda myshop? Poniżej ss.
Wersja 0.07 beta :
[Obrazek: 30151beta0.07.png]
Póki co nie udostępniam myshopa do wersji 0.5 beta a na razie jest 0.20 beta.
co do expa na codzie bd użyty inna metoda:)
Witam moje forum w dalszym ciągu się nie rozwija a ma 300 uników dziennie ... a ludzi 0 nikt sie nie rejestruje tylko wchodzą i wychodzą.... Prosze o jakąś rade maksymalnie jeszcze z 60zł moge na nią przeznaczyć zeby to jakoś ruszyło...
(28.08.2011, 09:35)MariO111111 napisał(a): Witam moje forum w dalszym ciągu się nie rozwija a ma 300 uników dziennie ... a ludzi 0 nikt sie nie rejestruje tylko wchodzą i wychodzą.... Prosze o jakąś rade maksymalnie jeszcze z 60zł moge na nią przeznaczyć zeby to jakoś ruszyło...

Na początku zmieniłbym styl na jakiś czytelny, zrobił wkońcu logo i porządnie reklamował na innych forach.:zawstydzony:
Zintegruj to z panelem uzytkownik skoro ma cos wspolnego z mybboard (newpoints).
(28.08.2011, 21:18)Victor napisał(a): Zintegruj to z panelem użytkownika skoro ma cos wspolnego z mybboard (newpoints).

Nie zbyt widzę sens by dodawać to w panelu Usera:) bo jednak to ma być sklep a nie poddział user panelu:)


Wpadłem na pomysł by przy okazji myshopu napisać Zaawansowany panel zarządzania newpointsami:
-odparowywanie newpoints
-doładowywanie newpoints(przez admina)
-aktualny stan
-listę transakcji
doradzicie mi co lepsze ?
gamersite czy gamer-site ?
Gamersite.
siema :) od dłuższego czasu mam zamiar stworzyć własne forum, ale jest haczyk: interesuje mnie wiele rzeczy (historia, html, chemia, komputery czy literatura) ale nie wiem która kategoria jest teraz bardziej rozchwytywana w polskim necie?
html, komputery sobie na starcie odpuść. Za duża konkurencja i musiałbyś wyjść z czymś na prawdę fajnych dla userów.
EKHEM. no to może jakaś inna/podobna? :blush:



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości