Jak ocenić oryginalność skryptu ipb?

HowTo  Założony przez  szymon1215.

Zamierzam kupić "używaną" licencję, otrzymałem screen z panelu
[Obrazek: obrazzdtj.jpg]

O co mogę jeszcze zapytać?
Napisz na http://forum.invisionize.pl tam ci pomogą :-) tutaj pomagamy z mybb
Jakby nie patrzeć jest to offtop, ale dzięki za radę.
jeśli chcesz kupić od tego forum co jest na screenie ten ipb, to nie polecam jest to nielegalna wersja, pierwsza rzecz, nie ma linku do ips w stopce skryptu( tu co pisze Community Forum Software by IP.Board 3.2.3 powinien być link a nie ma co oznacza że jest to nulled) a screen z panelu, to nie tutaj tylko na oficjalnej stronie ips, koleś za przeproszeniem w ch... z tobą leci, nie kupuj od niego nulleda :)
Screen nie pokazuje stopki bo ACP IPB wyświetla ją na samym dole białego obszaru, nie tuż pod outputem moduły ACP.

Ile chłopak chce za licencję? Pamiętaj że licencje dożywotnie są dziś warte kupę kasy.
(02.11.2011, 18:52)eXeCSDS napisał(a): jeśli chcesz kupić od tego forum co jest na screenie ten ipb, to nie polecam jest to nielegalna wersja, pierwsza rzecz, nie ma linku do ips w stopce skryptu( tu co pisze Community Forum Software by IP.Board 3.2.3 powinien być link a nie ma co oznacza że jest to nulled) a screen z panelu, to nie tutaj tylko na oficjalnej stronie ips, koleś za przeproszeniem w ch... z tobą leci, nie kupuj od niego nulleda :)
"Sprzedawca" przesłał mi klucz, sprawdziłem na wersji retail, licencja została przyjęta przez IPB, więc zakup się opłacił.

(03.11.2011, 00:45)Riess napisał(a): Screen nie pokazuje stopki bo ACP IPB wyświetla ją na samym dole białego obszaru, nie tuż pod outputem moduły ACP.

Ile chłopak chce za licencję? Pamiętaj że licencje dożywotnie są dziś warte kupę kasy.
O to chodzi, że za licencję zapłaciłem grosze, konkretną sumę wolałbym zostawić dla siebie.
(03.11.2011, 16:14)szymon1215 napisał(a): "Sprzedawca" przesłał mi klucz, sprawdziłem na wersji retail, licencja została przyjęta przez IPB, więc zakup się opłacił.

...

O to chodzi, że za licencję zapłaciłem grosze, konkretną sumę wolałbym zostawić dla siebie.

Czy wraz z licencją sprzedał ci swoje konto na forum Invisionu?
@Up tak



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

2 gości