Skąd się wziął Twój nick?

Założony przez  DamYan.

Proste o od Pomidora natomiast pan aby dodać sobie szacunku
:blush:
Ciekawe pytanie...
Odpowiedź z chęcią udzielę.

stachu - ksywa wzięta od nazwiska (Staszewski)
Początki?: 4. Klasa Podstawówka. Wcześniej mi się nie podobało, ale się od tego przyzwyczaiłem i tak już zostało. Aż do teraz.
A ta czwórka???
4 - Każdy gracz Multiplayer może skojarzyć 4 z literą A (no nie każdy - są takie noobki [Bez urazy panowie Admini - nie dostanę za to warna? :) ]). Więc zamieniłem to i owo, i tak powstał nick st4chu. Często używane podczas gier, na różnych portalach lub na moim Twiterze.
Pytanie trudne w niektórych przypadkach, w moim również.
Chciałem po prostu stworzyć coś, co nie będzie używane przez innych użytkowników internetu.
rc.. - od radio control
..warez - towar, oprogramowanie pozbawione zabezpieczeń
Moj nick zapozyczylem sobie od postaci z pewnej ksiazki fantastycznej:P
Mój nick wziął się z tego, że uwielbiam rap. Słucham tylko ten typ muzyki i tak się składa, że jeden z wykonawców ma pseudonim "Buka Virus", ja wziąłem cząstkę tego nicku pozostawiając tylko Buka. Fioletowy stwór z dzieciństwa też mnie przekonał co do tego nicku dlatego właśnie jest on taki, a nie inny. ;)
Mój nick wziął się od nazwiska już kilka lat temu i tak do dzisiaj pozostało.
Grając jeszcze w grę tibia, chciałem nick z q na końcu no i powstało Blackq :)
elroyalo - nick wpadł mi do głowy podczas przeglądania jakiejś hiszpańskiej witryny.
Bako, po prostu od nazwiska(Bakowicz)

Aż dziw, że na wielu stronach ten nick jest wolny :)

[Można mnie także spotkać pod nickiem Setryu)
Mój nick wziął się od nicku pewnego gracza pewnej gry. Jego nick był "Malahada Astin", a Astin mi się tak spodobało, że używam do dziś.
Pewna bardzo miła osóbka powiedziała(dokładniej zapytała:
a a gdzie jest amoniaczek? A tuu jest amoniaczek. Tak mi się to spodobało że nie wiem...
Z szkoły:D
wszyscy mi tak mówią Poprostu bielu
Po prostu zlepek liter, nic sensonego nie mogło mi przyjść do głowy i tak już zostało.
Odwzorowałem go z gry " Mu Online " byly tam takie kamienie i tak zostalo Soul/Soulu ;)
Mój nick wziął się z mojego imienia Michał. Nie chciałem nazywac się Michael więc postanowiłem się nazwac majkel :) Oczywiście parę osób twierdzi, że nie umiem napisac Michał po angielsku przez to, że wymyśliłem majkel99, a dziewiątki nie wiem skąd się wzięły XD



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości