Skąd się wziął Twój nick?

Założony przez  DamYan.

Dlaczego rax90? A nie wiem XD
"ra" od imienia Rafał, a jako że lubię takie rzeczy ekstremalne (chyba XD) to się znalazło te X , a do tego takie mi się podoba. A 90 to też nie wiem dlaczego :D może dlatego że lubię liczbę 9, a może dlatego że jak kiedyś pierwszy raz wymyślałem swój nick to.. nie wiem XD
Od początku mam ten nick i używam go na różnych forach (czasem rax900) czy też grach. Ale nie zawsze ten nick, bo w jednej grze mam rafal (i jakieś cyferki) ale też nie jestem w stanie powiedzieć dlaczego. Jak coś to wystarczy że będziecie "mówić" do mnie "rax" :)
Ja oglądam Alarm fur Cobra 11 (Kobra Oddział Specjalny) na player.pl
Mój się wziął od aloha czyli cześć xd , a 2015 to nasz rok :D
W takim razie za rok będziesz musiał zmienić nick na 2016 :>
Mój od imienia, trochę taki sflaczały, ale taki wpadł pomysł kiedyś i co zrobić :)
Mój z średnio poprawnego tłumaczenia na łacinę imienia mojej postaci z pewnego PBF.
Od nazwy mojego ulubionego kasyna w sieci:-) Granie na Prawdziwe Pieniądze Online to moja ulubiona rozrywka przynosząca od czasu do czasu kas$ę:p
Snake_ napisał 05.03.2015, 15:50:
Nie jest to miejsce do zamieszczania swoich linków.
Od mojego Imienia i Nazwiska

www.szczelne-szamba-betonowe.pl
Identyfikuje się z bohaterem noweli "American Psycho" - Patrickiem Batemanem - vice CEO wielkiej korporacji, seryjnym mordercą po godzinach.
Czasami mam toff czasami dulczas ;D
Dulczas - Dj Dulczas https://www.google.pl/search?q=dj+dulcza...qyAenhgKAL

toff? Kiedyś szwagier na mnie powiedział toff i tak zostało.
Z filmu o takim gościu z szpadą

test wierności partnera
Podobno mroczny charakter

parapety łódzkie
Nick Seed powstał od tego że bawiłem się że chodzę z kijem i udaję że to moja broń. i Tam się po prostu nazwałem Sid. Potem myślałem z miesiąc nad założeniem kanału na yt. Miałem się nazwać Sid. Ale w czasie kiedy myślałem dowiedziałem się że ktoś taki już istnieje więc pomyślałem że nasienie (czy jakoś tak ) pisze się Seed a czyta Sid dlatego po prostu dałem taki nick. xD Koniec xD
Mój nick wziął się od tego, że piłem szejka podczas rejestracji tutaj. :D
Na całe szczęście minęły już czasy, w których stosowanie dilda metalowe https://secretplace.pl/556-metalowe było w jakiś sposób kontrowersyjne. Owszem, w dalszym ciągu sex zabawki są niejako tematem tabu, ale to jednak bardzo przyjemne tabu.


LucKy_skiLL, w sumie z Counter Strike'a szczęśliwy traf, tak zawsze to tłumaczyłem.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości