Skąd się wziął Twój nick?

Założony przez  DamYan.

a mój sobie wymyśliłem jak gralem w metina
Z bajki ben 10 :D
z mojej pasji tunigu ;) tuninguje skuter ;) Zipp Vega 80cc sporttowy wariator, sprzeglo, pasek, cylinder i tlok. z przodu naklejka Czarnej Pumy i do tego zielone neony ;D
Nie potrafię wymyślać oryginalnych nicków. Mój to po prostu imię i wiek, w którym chcę osiągnąć status milionera :)
Część kredytów, możemy zaciągać bez zgody współmałżonka. W przypadku nie spłacenia najlepszy doradca finansowy warszawa[url=http://dobrekredyty.com.pl][/url], tylko kredytobiorca zostanie obciążony długiem.
nick mam od imienia a te cyferki to część daty urodziny tzn rok i dzień :)

szamba betonowe
Snake_ napisał 05.05.2014, 05:15:
linki do stron umieszczamy w dziale zaprezentuj się, jeśli spełnia jego wymagania
Od ściągania :)))
Od imienia xD
od picia :)) lubię wypić:)

koparkoładowarka radom
(08.04.2014, 17:05)maratonczyk7 napisał(a): od picia :)) lubię wypić:)

:zdziwko:
mój to chyba oczywisty, z 1 L był zajęty
Mój nick powstał po przez uderzenie dwukrotnie ręką w klawiaturę następnie dziewczyna poukładała te litery w coś co da się przeczytać i tak powstał Coderson(cyzt. koderson)
Moj to bylo tak ze mowilem pciaz karmel ciastko czekolada na judo i kolezanka powiedziala cicho ciastek. Na yt bylo zajete ciastek wiec przez j.

Sent from my LG-E430 using Tapatalk
Od nazwiska, wole nie pisać xD
Ale imię chyba nie od bibera? xD
Jeśli Ci pomogłem naciśnij guzik POMÓGŁ lub dodaj PUNKT REPUTACJI
Jak większość z Was jak również przekształciłem imię :)
Witam. Tak mnie przezywali w szkole i tak pozostało. Wszystkim życzę samych wspaniałych dni. Mam nie ukrywam- jeszcze jeden nick.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości