Skąd się wziął Twój nick?

Założony przez  DamYan.

Mój od nazwiska, hehehe :P
Kumple dodali literkę F..
Mój też od nazwiska. Jakoś tak każdy zaczął na mnie tak mówić i tak zostało. Lecz nie Malek tylko Małek.
@up: a myślałem, że z gry Legacy of Kain: Blood Omen oraz Legacy of Kain Soul Reaver 2 i Legacy of Kain Defiance. Tam był niejaki paladyn Malek. :)
(10.11.2012, 21:04)Turel napisał(a): @up: a myślałem, że z gry Legacy of Kain: Blood Omen oraz Legacy of Kain Soul Reaver 2 i Legacy of Kain Defiance. Tam był niejaki paladyn Malek. :)

Malek... The great Sarafan warrior. I had met him before. His sword and shield seemed to have gone astray...

W sumie też to by była pierwsza rzecz, o której bym pomyślał.
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
Moj nock wzial sie od drugiego imienia ;)
Nicku Piotrwawrak używam prawie wszędzie. Wziął się stąd, że kiedyś w jakiejś grze trzeba był o podać imię (piotr) i nazwisko. Jako, że mam długie nazwisko i nie zmieściło się w miejscu na nie przeznaczonym wymyśliłem taki oto skrót (wawrak).
Hmmm wymyśliłem go pare lat temu heh z imienia i chciałem aby było inne :-P

wysłane z tableta :-)
Tak po prostu wpadł do głowy ;d
Jakoś dawno temu wymyśliłem aż nawet w sumie nie pamiętam ;)
Quick - ponieważ jestem szybki w bieganiu i wszyscy mówią na mnie Quick
Drajwer - powstał od słowa driver, lecz gdy byłem mały tego znaczenia nie znałem i wtedy słowo Drajwer mi się podobało.
od tego co mamy aktualnie w kalendarzu
Wymyślone na poczekaniu ;]
Mój z serialu KNIGHT RIDER ;)
lukasz, bo Łukasz
1950, bo RKS MOTOR LUBLIN 1950!



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości