grafiki PNG nie są wyświetlane w stylu

Błąd   Założony przez  barteziiii.

wersja skryptu MyBB:1.6.4
adres forum: www.bloodspray.ugu.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):Dlaczego nie działa rozszerzenie PNG

Gdy instaluje jakikolwiek styl to za każdym razem obrazki z rozszerzeniem PNG nie wyświetlają się, tylko te GIF. Próbowałem zmienić z PNG na GIF, lecz jakość jest bardzo słaba:(
Co mam zrobić aby działało rozszerzenie PNG i dlaczego może nie działać?

Pozdrawiam
elroyalo napisał 12.10.2011, 19:23:
Jak szybko otrzymać pomoc na forum? Proszę bardziej precyzyjnie nazywać tematy.
A wgrywasz do odpowiedniego pliku ?
otwórz forum i wgraj jakiś obrazek .png, a inny zostaw jako .gif
wtedy Ci być może pomożemy.

W szablonach tego stylu przypisane są rozszerzenia gif dla każdej grafiki, ot problem.
Nie, to ja zmieniłem na GIF bo wiedziałem, że PNG nie działa.
wrzuć grafikę na serwer i na serwerze zmień rozszerzenie z png na gif, nie tracąc jakości na grafice masz gif
Nie tracąc jakości, mogę zmienić format w programie graficznym np. GIMP, bo tak właśnie teraz zrobiłem.
Ale ja się pytam dlaczego mi nie wyświetla png?
...
(12.10.2011, 15:24)saturnine napisał(a): wgraj jakiś obrazek .png, a inny zostaw jako .gif

bo w skrypcie są w lokalizacjach obrazkowych jest zapisany format gif a nie png. to tak jak:
Pytam się ciebie gdzie jest tata a ty mówisz gdzie jest mama.
popatrz na to
https://webboard.pl/thread-24902.html
Proszę bardzo, wgrałem nowy styl, a zmieniłem jedynie logo.PNG na logo.GIF i też w pliku .XML zmieniłem rozszerzenie na GIF w logo
Reszta została jak było.

P.S
Instalowałem też na innych hostingach i jest identycznie. Próbowałem też z phpbb by przemo i tak samo jest źle.

Pomocy
bo to nie wina stylu tylko twoja dziwna teoria bez uzasadnienia w praktyce. Zrób moim sposobem i będzie wszystko dobrze działać.
(14.10.2011, 09:17)krzysztof903 napisał(a): bo to nie wina stylu tylko twoja dziwna teoria bez uzasadnienia w praktyce. Zrób moim sposobem i będzie wszystko dobrze działać.

OK, zrobiłem jak mówiłeś, czyli:
-wgrałem wszytko jak jest
-na serwerze zmieniłem obrazki na GIF
-w globall.css też zmieniłem na GIV

I co? Wszystko identycznie jak było...
OMG, chcesz podmienić pliki graficzne w stylu więc:
1. znajdujesz który chcesz czyli nazwe pliku.
2. zapisujesz swój plik z nawą taka sama jak podmienianego.
3. wrzucasz na serwer plik własny, usuwasz oryginalny nazwa.gif i zmieniasz z png na gif. Potem reflesh w przeglądarce i wszystko ok.
No OK, ale to tak każdy musi tak robić?
CZy to tylko mi nie czyta PNG? i dla czego pytam właśnie



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości