spinner_big.gif jako plik .swf

Założony przez  Qbon.

wersja skryptu MyBB: 1.6.4
adres forum: n/d
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu): Styl: Apart Sky

Witam. Jako że .gif dość psuje jakość obrazka (animacja), chciałem zmienić domyślny format dla pliku "spinner_big.gif" na "spinner_big.swf"
Nie wiem, w którym miejscu, w którym szablonie zmienić ten format. Znalazłem tylko w globalnym CSS'ie "spinner.gif", czyli tą mniejszą wersję animacji. Czy wie ktoś, jak zmienić ten format?
Eksportuj swój styl. Wyszukaj w nim co chcesz zmienić i zamień zamiast .gif na .swf Pamiętaj o tym, by ten plik na ftp też był o takim rozszerzeniu. Potem wgraj swój styl.
Najprawdopodobniej informacje o tym pliku zaszyte są w plikach javascript z jakich korzysta MyBB, bo plik ten jest używany jako progress-bar w operacjach wykonywanych przy użyciu ajaxa.
Zmiana na swf nie da raczej dobrego rezultatu, bo swf to animacja a ona wymaga innych tagów. Jeżeli chcesz poprawić jakość to musisz użyć png, ale wtedy tracisz możliwość animacji (ostatecznie wychodzi na to, że i tak zostaje tylko gif).
Aha, no cóż. Dziękuję za pomoc, tak czy inaczej. Czyli muszę zostać przy tym .gif'ie...



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości