MySQL server has gone away.

Założony przez  TRV13E.

wersja skryptu MyBB:1.6.0
adres forum:www.li-sf.xaa.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa i wersja wtyczki): Od razu przepraszam za zły dział(nie wiedziałem gdzie napisać) i czy w ogóle można napisać tutaj o takiej rzeczy, ale pomyślałem że wy się znacie na połączeniach itd :) A więc, chce podłączyć serwer sa-mp do forum i rejestrować konta przez Panel Gracza, wszystko by było okej gdyby nie te błędy(gdy chce się zalogować wyświetla takie coś w konsoli serwera) :

[09:36:20] [MySQL] Error (0): Failed to exeute query. MySQL server has gone away.
[09:36:20] [MySQL] Error (0): Function: mysql_store_result called when no prior successful query executed. MySQL server has gone away.
[09:36:20] [MySQL] Error (0): Function: mysql_num_rows called when no result stored. MySQL server has gone away.
[09:36:22] [MySQL] Error (0): Failed to exeute query. MySQL server has gone away.
[09:36:22] [MySQL] Error (0): Function: mysql_store_result called when no prior successful query executed. MySQL server has gone away.
[09:36:22] [MySQL] Error (0): Function: mysql_num_rows called when no result stored. MySQL server has gone away.

Dodam że mam pakiet Standard na proserwer i udostępniam zewnętrzne połączenie dla mojego adresu IP :D
Wygląda na to, że nie nawiązano poprawnie połączenia z bazą danych, lub coś jest nie tak z samym serwerem MySQL.
Miło by było gdybyś szukał informacji o SAMP, na SA-MP.com, ale mniejsza. Powiedz mi jak wygląda struktura twojego logowania (bo z tego tyle wynika) i czy w OnGameModeInit dodałeś mysql_connect?
Mapę mam zoptymalizowaną pod ten panel(taka paczka :D) na forum o sa-mp szukałem pomocy i nie znalazłem, tutaj jest cała struktura :

http://www.speedyshare.com/files/30451808/lisf_baza.sql
Nie chce struktury bazy danych, chcę strukture w PAWN (wycinek odpowiadający za łączenie z bazą oraz za wykonywanie zapytań), bo nie uda się nic zrobić.
Przygodę z MySql w sa-mp dopiero zaczynam i nie wiem za bardzo co i jak więc podam link do mapki w .pwn(ona jest w necie :)) Proszę tutaj jest link :

http://www.speedyshare.com/files/30452537/sfrp.pwn
Wrzuć tutaj jako upload, bo nie mogę ściągać z speedyshare.com.
W załączniku jest :)


Załączone pliki
  sfrp.rar (Rozmiar: 71,84 KB / Pobrań: 239)
W kodzie wszystko wygląda dobrze, jednakże jeśli nie jest się samemu Programistą który tworzył kod to naprawdę trudno jest szukać błędów kogoś, a czasem nawet jest to mało bezpieczne.

Musisz sprawdzić połączenie z bazą danych i dodatkowo:
        dini_Set(BAZA, "host",     "li-sf.xaa.pl");
Jesteś pewien że dokładnie taki jest host?
Nie jestem, postałem raz info od ekipy proserwer.pl że host to localhost ale wtedy mi nie chce działać a jak to wpiszę to jest mniej errorów, sprawdze i najwyżej dam edita ;(
Na localhost nie działa, ale jak dam li-sf.xaa.pl to nie ma błędów(chyba że nie dam zezwolenia zewnętrznego dla mojego ip bo mam zmienne). Czyli że łączy ale nie wiem czego to jeszcze może być wina ;(
localhost odwołuje się do serwera na którym stoi serwer gry
li-sf.xaa.pl - odwołuje się do serwera na którym stoi serwer WWW.
Masz jeszcze jakiś pomysł co mogę zrobić ;)?
Zmienić hosting/Wynająć programistę/zamówić profesjonalne usługi?
A jest możliwe że to wina pakietu na proserwer.pl? Podobno na Pro Plus i Max działa, bo nie wiem czy kupować :D
Nie wiem, ale ja nie polecam hostingu postawionego na VPS'ie

http://www.cpanel.net/apps/verify/index....pl&x=0&y=0



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości