www.modaco.pl

Założony przez  Ryrzy.

Po ponad roku pracy na skrypcie myBB warto się zaprezentować :)

[Obrazek: mod_logo.png]

Tematyka forum to głównie smartphone/pda , a w szczególności modyfikacja systemów dla tych telefonów (głównie Android/WM). Forum miało być polskim odpowiednikiem modaco.com ... ale jak widać i wizualnie i 'wielkościowo' nie dogonimy ich :) ale co tam... po 1,5 roku mamy ponad 16k userów (większość jak wszędzie to pijawki)... graficznie forum nie powala, ale z założenia miało być proste, nie cukierkowe... w kodzie trochę zmian wiec pewnie i błędów będzie sporo w 'testerach' zgodności :)

Jak przystało na forum o tej tematyce, jest wersja mobilna (po wejsciu z telefonu) a także można przeglądać je z poziomu tapatalk.

czekam na konstruktywną krytykę i te milsze opinie także :P

www.modaco.pl
styl trochę za "suchy" (prosty) ale ujdzie, trochę by się przydało odświerzyć
Styl jest prosty z przeróbkami, ale mi się podoba, bo wszędzie teraz te rogi pozaokrąglane są :D Lepiej zamiast Ajax Chata, ukryć przed niezarejestrowanymi, bo to okienko logowania nie wygląda za ładnie.
(17.09.2011, 17:12)Vectrom napisał(a): (...)Ajax Chata, ukryć przed niezarejestrowanymi, bo to okienko logowania nie wygląda za ładnie.

dobry pomysl :) musze wykonac :P
Całkiem dobre logo, bardzo ładne i dobrane ikonki działów, styl prosty, ale może być, jak dla mnie jedyny minus to zbyt duży ShoutBox : )
Odpowiedź na zagraniczne modaco.com ? :) Obesrowowałem Was od początku istnienia, radzicie sobie Panowie.
Styl accord (zielony) mieliśmy kiedyś na samsung-mobile.com.pl, miły dla oka, elegancki, niestety "ciężki" ze względu na masę grafiki.
Proponowałbym tło w pliku logo usunąć, ponieważ w tej chwili ucięcie ciemnego koloru wygląda nieestetycznie. Czcionkę menu również można zmienić na bardziej czytelną, a takze spolszczyć buttony.

Forum zdecydowanie warte uwagi.
Szczerze mówiąc to styl dość dobry, ale Shoutbox zniszczył cały mój entuzjazm.
akurat na sb to całe życie forum jest :) bez niego byłoby nudno proszę mi uwierzyć :)
Tak, ale może jakaś alternatywa dla wielkiego Ajax Chata? :) Istnieją przecież inne, mniejsze, ale tez dobre Shoutboxy ;D
nie znalazłem żadnego który funkcjonalnie dorównał by temu :)
Coś za coś :) Ja bym olał funkcjonalność na rzecz wyglądu.
userzy by mnie zlinczowali jakbym zmienil to SB na jakies proste jedynie z opcja "Wyślij" :) hehe
To wywal to na podstronę/subdomenę tak jak jest tutaj i będzie dobrze.
updejt...
- zliftingowany styl forum :) delikatne zmiany, ale wyglada duzo lepiej
- ikonki rang przy nickach (nie kazdemu sie pewnie to spodoba, ale jest to pewne urozmaicenie)

btw. SB sie nie czepiać :P tak musi zostac... kazdemu to odpowiada na forum :D
Bardzo dobrze współgrają ze stylem accord te ikony działów, choć troszkę to dziwnie wygląda jeśli mamy ich dwa rodzaje :)
http://www.modaco.pl/uploads/ficons/icon1_gps.png oraz http://www.modaco.pl/images/MoDaCo_Style/on.gif

Nie zapomnij spolszczyć button http://www.modaco.pl/images/MoDaCo_Style...closed.gif



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości