z smf 2.0 na mybb 1.6 jak?

Założony przez  Patryk1011.

nazwa i wersja skryptu, z którego migrowano: smf 2.0
wersja skryptu MyBB: 1.6
adres forum: cs-ds.xaa.pl
opis problemu: ostatnio chciałem przekonwertować swoje forum na mybb i okazało się że mam problem, okazało się że nie wiem jak to zrobić i merge system miał jakieś problemy jak go wrzuciłem na ftp, pomóżcie :)
Opisz dokładnie jakie miałeś problemy i co się działo z merge system. Oficjalnie wspiera on SMF 2.0.
wgrałem merge system i jak potem dałem żeby odpalić merge system to okazało się że jest błąd, tak jakby był problem z plikiem i była ścieżka do ajkiegoś pliku i wykasowałem merge system i napisałem ten temat, proszę o pomoc
Ale jaki dokładnie błąd? Zrób screena.
to mi wyskakuje
Warning: require_once(/home/csds/public_html/inc/config.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/csds/public_html/merge/index.php on line 47

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/csds/public_html/inc/config.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/csds/public_html/merge/index.php on line 4
Skrypt nie może znaleźć pliku config.php, bo nie masz zainstalowanego MyBB. Aby wykonać konwersję musisz gdzieś obok, np. do katalogu mybb wrzucić czystą paczkę MyBB, zainstalować no i dopiero do niego wrzucić katalog merge.
Z drugiej strony, masz na forum zaledwie 50 postów, moim zdaniem najlepiej gdybyś darował sobie konwersję i po prostu założył forum na nowo.
tak 50 postów, ale ponad 70 userów :)
i na tym mi zależy bardziej :)
wgrałem mybb i zobaczę co dalej :)

zrobiłem konwersję all dobrze, ale jak teraz dać żeby mybb było główne, bo teraz na koniec muszę dodać /mybb a chcę żeby było normalnie



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości