Opis:
Oferują kompleksowy zestaw usług związanych z MyBB i nie tylko. Zakres wykonywanych przeze mnie prac obejmuje:
  • instalację MyBB
  • aktualizację MyBB
  • instalację pluginów
  • aktualizację pluginów
  • tworzenie dedykowanych pluginów i modyfikacji
  • konwersje do MyBB
  • optymalizację MyBB
  • przenoszenie serwisów między serwisami
  • konfigurowanie serwerów wirtualnych/VPS/dedykowanych
  • doradztwo hostingowe

Moje portfolio

Przykłady dedykowanych pluginów:

1. Plus - minus
    Dzięki tej modyfikacji użytkownicy mogą przyznawać punkty i minusy do każdego postu w temacie. Możliwa jest integracja z reputacją, wyświetlanie listy użytkowników którzy postawili plus/minus, wyświetlanie średniej liczby punktów za post, dodanie ograniczenia czasowego (np. maksymalnie 1 punkt w ciągu godziny).

2. Ignorowanie tematów
    Funkcja bardzo podobna do znanej z phpBB by Przemo - użytkownicy mogą w bardzo prosty sposób dodawać tematy do listy ignorowanych. Tematy takie nie są pokazywane na liście tematów podczas przeglądania działów, a także podczas wyszukiwania.

3. Dodatkowe panele dla sidebaru
    Wszelkie dodatkowe listy dla sidebaru bocznego, np. 10 najbardziej aktywnych użytkowników, 10 użytkowników z najwyższą reputacją, ostatnie posty, ostatnie tematy itp.

4. Wymagane pola profilu
    Plugin ten wprowadza nakaz wypełnienia wyznaczonych pól w profilach przez użytkowników. W wypadku ich braku, przeglądanie forum będzie niemożliwe.

5. Opis tematu
    Dodatkowe pole podczas tworzenia tematu, w którym podajemy jego opis. Opisy są wyświetlane na liście tematów danego działu (funkcja analogiczna do znanej z phpBB by Przemo).

W każdym wypadku plugin jest przeze mnie instalowany i sprawdzany pod kątem prawidłowego działania. Licencja nie pozwala na użytkowanie pluginów na forach trzecich ani ich odsprzedaży.

Termin wykonania:
W zależności od zakresu wykonywanych prac.

Kontakt:
Preferuję kontakt poprzez email (po uprzedniej rozmowie na pw).

Proponowane wynagrodzenie:
Do uzgodnienia w zależności od wykonywanych prac.
Istnieje możliwość zawarcia umowy o dzieło.