Porozmawiajmy o Programowaniu !

Założony przez  Xavart.

Programowaliście kiedyś w c++ , autoit , visualbasic itp. ?
Ja uczę się narazie autoita . Bardzo fajny język programowania dla początkujących ;)

Zamieszczam wam tutaj mój pierwszy program - SpamBot który działa na gg/skype/aqq i innych komunikatorach (również w notatniku i na chat'ach).

http://www.mediafire.com/?xi27vchl1eoznza
Na uczelni: C++
Samemu: PHP, obecnie coraz intensywniej OOP, wzorce, a także XP.

Interesuje mnie też Java oraz ASP.net, ale jeszcze nie próbowałem.
Programowałem w Java, C++ z .NET i Allegro, ale fulltime tylko php.
Ja się dopiero uczę w Bascomie, później mam zamiar przejść na C. Uczę się programowania mikro-kontrolerów ;)


Pozdrawiam!
C#, PHP, z czego PHP raczej framework.
Ja jedynie html i trochę CMS, CSS i php. Edycja różnych styli (głównie przemo) i stron. :)
zacznijmy od nauki php + c++ i paru innych
ale aktualnie pogłębiam wiedzę php
(05.09.2011, 18:42)Bielu napisał(a): ale aktualnie pogłębiam wiedzę php
Pogłębiasz wiedzę w jezyku który jest tak dynamiczny, że nie jest potrzebna do niego wiedza?
Czeladnik przypominam ci że php sie zmienia wiec trzeba poznawać coraz to nowsze standardy wiec staram sie nadążać i optymalizować moje kody
(05.09.2011, 18:45)Czeladnik napisał(a): Pogłębiasz wiedzę w jezyku który jest tak dynamiczny, że nie jest potrzebna do niego wiedza?

No to powodzenia pisać pisać coś większego niż "Hello World" z takim podejściem :)

ja wszystkiego po trochu (c#,c++,jquery,bash...)+ php ale to juz bardziej z pasji
jquery to nie jezyk programowania
Serwery CS REKSIO:))
Jquery to JavaScript :) tylko z edytowany więc teoretycznie jest językiem programowania.
a tak na serio Jquery to biblioteka skryptowa JS
JQuery to biblioteka dla JS, a więc spokojnie można w niej kodzić.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości