Polski front-end MyBB 1.4 beta - już dostępny do testów!

Założony przez bryn.

Witajcie!

Z okazji rocznicy istnienia Polskiego Supportu MyBB - MyBBoard.pl - zdecydowaliśmy się udostępnić Wam wersję testową naszego polskiego tłumaczenia do MyBB 1.4 beta.

W opublikowanej dziś paczce znajdziecie pliki, które pozwolą wam na dokładniejsze przyglądnięcie się naszej pracy - będziecie mieli większe pole do popisu jeżeli chodzi o raportowanie błędów. Do takiej formy współpracy serdecznie Was namawiamy.

Chcielibyśmy, by nasze tłumaczenie było jak najbliższe perfekcji. Od dziś i Wy możecie mieć w to dużo większy wkład! Zapraszamy do ożywienia działu Błędy w tłumaczeniu w kategorii dotyczącej MyBB 1.4.

W załączniku publikuję paczkę zawierającą pliki spolszczające front-end (a więc bez Panelu Administratora). W ZIPie znajduje się też plik zasady-uzytkowania.txt, który określa w kilku punktach prawa i ograniczenia związane z użytkowaniem tej paczki. Gorąco namawiam do pobierania i - po uprzednim zapoznaniu z zasadami - wyszukiwania błędów.


Treść pliku z zasadami wklejam również tutaj:
Zasady użytkowania polskiej paczki językowej MyBB 1.4 BETA napisał(a):Niniejszy dokument określa zasady korzystania z polskiej paczki językowej do skryptu MyBB w wersji 1.4.

Copyright 2008, Polski Support MyBB, https://mybboard.pl

1. Paczka rozpowszechniana jest "tak jak jest", bez żadnej gwarancji. Autorzy nie biorą żadnej odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku jej używania.
2. Zezwala się na kopiowanie, darmowe rozpowszechnianie i nieodpłatną dystrybucję paczki w postaci niezmodyfikowanej, z zachowaniem wszelkich informacji o autorach i zasadach używania.
3. Niniejsza paczka ma status wersji beta, więc jest przeznaczona do wyszukiwania błędów i nieścisłości w tłumaczeniu. Autorzy stanowczo odradzają użytkowanie niniejszej paczki na publicznie widocznych forach.
4. Błędy w niniejszej wersji należy zgłaszać w odpowiednim dziale na forum mybboard.pl. W razie pytań dotyczących zasad użytkowania prosimy o kontakt e-mailowy pod adresem tlumacze (maupa) mybboard.pl.


Załączone pliki
.zip   mybb-14-b4-pl-beta.zip (Rozmiar: 105,16 KB / Pobrań: 115)
TaniDedyk.pl
Sprawuje się ładnie.
Victor napisał(a):Sprawuje się ładnie.

Świetnie, ale jeśli już piszesz jakąkolwiek odpowiedź - rozwiń zawsze temat, bo inaczej jest ona bezużyteczna :|


Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości