Edycja posbit_author_user.

Inne  Założony przez  Xkono.

wersja skryptu MyBB: 1.6.3
adres forum: localhost
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty):

Hej chciałbym dodać do posbit_author_user przekierowanie do postów danego użytkownika (autora postu) próbowałem dodać coś takiego
<td class="trow1"><strong>{$lang->total_posts}</strong></td>
<td class="trow1">{$memprofile['postnum']} ({$lang->ppd_percent_total})<br /><span class="smalltext"><a href="search.php?action=finduser&amp;uid={$uid}">{$lang->find_posts}</a>)</span></td>
</tr>

ale po dodaniu tego rozjeżdża się cały post.Macie jakieś propozycje?


@Nie wiem czy dobry dział.
Wrzuć tutaj całą zawartość posbit_author_user.
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
(13.08.2011, 12:05)Adrian napisał(a): Wrzuć tutaj całą zawartość posbit_author_user.

{$lang->postbit_posts} {$post['postnum']}<br />
    {$lang->postbit_joined} {$post['userregdate']}
    {$post['replink']}{$post['warninglevel']}
         <br />

Chciałem wrzucic to pod
{$lang->postbit_posts} {$post['postnum']}<br />
To, co chciałeś dodać:
<td class="trow1"><strong>{$lang->total_posts}</strong></td>
<td class="trow1">{$memprofile['postnum']} ({$lang->ppd_percent_total})<br /><span class="smalltext"><a href="search.php?action=finduser&amp;uid={$uid}">{$lang->find_posts}</a>)</span></td>
</tr>
to niekompletny kawałek tabelki - dlatego post się rozjeżdża.

Z tego, co zrozumiałem chcesz dodać link do wyszukiwania postów usera, tak? Gdzie konkretnie? Po kliknięciu w liczbę postów?
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
(13.08.2011, 12:17)Adrian napisał(a): To, co chciałeś dodać:
/***/
to niekompletny kawałek tabelki - dlatego post się rozjeżdża.

Co to ma do rzeczy?
Otwarcie i zamkniete tabeli jest zapewne w odpowiednio postbit i postbit_classic ze względu na to, że ładowane jest postbit_author_user dla zalogowanego i postbit_author_guest dla goscia.

Pokaż screena w jaki sposób się rozjeżdza.
Pewne za długa fraza {$lang->find_posts}.
(13.08.2011, 12:17)Adrian napisał(a): To, co chciałeś dodać:
<td class="trow1"><strong>{$lang->total_posts}</strong></td>
<td class="trow1">{$memprofile['postnum']} ({$lang->ppd_percent_total})<br /><span class="smalltext"><a href="search.php?action=finduser&amp;uid={$uid}">{$lang->find_posts}</a>)</span></td>
</tr>
to niekompletny kawałek tabelki - dlatego post się rozjeżdża.

Z tego, co zrozumiałem chcesz dodać link do wyszukiwania postów usera, tak? Gdzie konkretnie? Po kliknięciu w liczbę postów?

Tak po kliknięciu w liczbę postów :)

@Victor

[Obrazek: 95172904189406385181.png]
(13.08.2011, 17:16)Victor napisał(a): /.../
Co to ma do rzeczy?
Otwarcie i zamkniete tabeli jest zapewne w odpowiednio postbit i postbit_classic ze względu na to, że ładowane jest postbit_author_user dla zalogowanego i postbit_author_guest dla goscia.
Oj ma, ma. :)
Za wyświetlanie tych informacji z odpowiada zmienna {$post['user_details']}. Jaki jest sens "rozszczepiania" tabelki po trzech szablonach? W tej sytuacji nie ma to żadnego sensownego uzasadnienia. Tym bardziej, że jeśli już jest tabela podzielona po szablonach to zazwyczaj cały wiersz, a nie kawałek niekompletnego wiersza (prawdopodobnie skopiowanego z widoku profilu usera :D)

@top:
Spróbuj dodać:
{$lang->postbit_posts} <a href="search.php?action=finduser&amp;uid={$post['uid']}">{$post['postnum']}</a><br />
    {$lang->postbit_joined} {$post['userregdate']}
    {$post['replink']}{$post['warninglevel']}



Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości