MyBB PL ma 4 lata!

Założony przez  DamYan.

Zobacz w Portalu - MyBB PL ma 4 lata![Obrazek: 4-lata-mybb-pl.png]

22 lipca 2007 powstało forum MyBB PL i jak widać trwa do dzisiaj. Obchodzimy 4 urodziny!

Przez te cztery lata zmieniało się wiele, nie tylko w wyglądzie forum, ale także w Ekipie i wśród użytkowników, jednak to w żaden sposób nie przeszkodziło nam, abyśmy nadal mogli wypełniać naszą misję - szerzyć MyBB wśród polskich internautów.

Dziś też z okazji naszych urodzin przygotowaliśmy kilka zmian, a najważniejszą z nich jest ZMIANA LOGO! Nasze logo przechodziło wiele transformacji i w ich wyniku powstało to, którym będziemy posługiwać się od dziś.

Dzięki morderczej pracy Grafików (Adrian, kych0, Kamar), a także Administratora Technicznego - bryna, po stress-testach Betatesterów (Victor, Emillo) oraz współpracy innych poszczególnych członków Ekipy - udostępniamy Wam nowy styl na forum - MyBB PL 2.0.

Nie obyłoby się bez niespodziewanek od Tłumaczy. szulcu, Gigi, Schocker, MisterX i nasz nowy Ekipianin - Vectrom przygotowali kilka pożądanych przez użytkowników tłumaczeń pluginów: Wszystkie dostępne są w naszym Downloadzie.
Skoro już o tłumaczeniach mowa - twórcy MyBB dziś właśnie (tzn... po północy, zgodnie z obyczajem wigilijnym :D) przemówią do Was w polskim języku. W dziale Ze świata MyBB publikujemy wywiady z:
Dziękuję wszystkim Ekipianom za włączenie się w tworzenie tak wielu atrakcji w tak krótkim czasie oraz Wam - Użytkownikom, bez których te 4 lata nie miałyby sensu. Życzę przy okazji całemu MyBB PL kolejnych owocnych lat, a społeczności MyBB - jak najaktywniejszego i coraz większego udziału na rynku forów.

Zachęcam do komentowania zmian w odpowiednich wątkach na forum oraz korzystania z prezentów :) Częstujcie się!
Kolejny rok za nami... Pamiętam czasy, gdy forum miało kilkaset postów... :blush:
Miło popatrzeć z perspektywy czasu jak Support się rozwija i wpływa na popularyzowanie MyBB w Polsce.
Tworzymy wspaniałą społeczność i mam nadzieję, że tak pozostanie jeszcze długi, długi czas. :zawstydzony:

Dziękuję Użytkownikom za to, że jesteście i wytrwaliście z MyBB PL kolejny rok, oraz Ekipie za świetną współpracę!
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
Byłem obecny przy trzecich urodzinach to jestem i obecny przy czwartym roku istnienia. Nowa szata graficzna, mi się podoba. Cóż, życzyć wytrwałości i powodzenia w tym co robicie.
Rok temu było kilka konkursów. :P
To moje trzecie urodziny świętowane z MyBB PL.

Zmieniło się wiele, przewinelo sie wiele osob i takze pomoc zostala udzielona duzej rzeszy.

DamYan dziękował ludziom, którzy brali udział przy tworzeniu stylu i reszcie ekipy to pozwolę sobie zwrócić uwage właśnie na tego człowieka. Od kilku lat dopina finanse i przede wszystkim trzyma te forum w kupie.

Do stylu będzie trzeba się nieco przyzwyczaić. Poprawki jeszcze napewno się jakieś trafią, bo jednak publiczne testy to nie to samo co nasze "ekipiańskie" warunki.

Mam nadzieje ze w ciagu nastepnego roku zobaczymy sie w koncu na jakims zlocie.

Pozdrawiam,
Victor
Urodziny to zawsze zacna sprawa
strzały szampana i głośne owacje
wiązanki kwiatów i piękna oprawa
zewsząd uśmiechy i gratulacje.

A solenizant MyBB peel
na tę okazję ubrał się modnie
głowę ozdobił pistacjowy żel
w tej nowej szacie wygląda godnie

Pieją goście z zachwytu
stali bywalcy cmokają z podziwem
że malec ten prawie z niebytu
stał się dzieckiem tak urodziwym.

Służy nam roczek już czwarty
mybb ozdobą jest for
ma wdzięk i urok nieodparty
kusi do siebie coraz więcej sfor.

I z tej okazji należy życzyć MU
Tak oddanej ekipy i dalszego rozwoju
by sięgnął szczytu i latek stu (sic!)
do boju MyBB , do boju...!

to mówiłem ja Jarząbek trener drugiej klasy klubu MyBB.pl.





Nic tylko pogratulować! :) Sto lat :D A nowa szata graficzna świetna, wczoraj w godzinach nocnych wszedłem na forum to przez moment pomyślałem, że są jakieś testy i udało mi się uchwycić styl, na myśl mi nie przyszło, że to już kolejne urodziny ;)
Sto lat, sto lat :D Styl jest piękny.
Miła niespodzianka.
No i czego by tu Wam życzyć... - cierpliwości, wiedzy, umiejętności, chęci i zwykłej radości z uczestniczenia, pomocy i korzystania ze skryptu mybb
Czego i sobie również życzę :D

Styl jest super , 2 razy lepszy od tamtego
Wole poprzednią skórkę i logo. Nie lubię zmian. Dobrze że można ją zmienić w UCP. ;]

Ach i czemu nazwaliście to MyBB 2.0? Skąd wiecie że domyślna skórka w MyBB 2.0 będzie wyglądać właśnie tak? A co zrobicie ze skórką jak już wyjdzie 2.0? Zmienicie jej nazwę? :>
Ja już myślałem, że nie będzie świętowania urodzin, a tu proszę taka niespodzianka :D Oczywiście wiadomo, że wszystkim nowy styl nie będzie się podobał, ale będzie trzeba się przyzwyczaić. Jak dla mnie obydwa style prezentują się na bardzo wysokim poziomie. W obecnym stylu bardzo spodobały mi się nowe profile ;)
Ale przejdźmy może do urodzin... :P Życzę Wam nie tylko 100 lat, ale 200 i żeby ten support przetrwał jak najdłużej i rozwijał się tak, jak rozwija się obecnie. Gratulacje dla całej ekipy MyBBoard.pl za cały wkład włożony przez te wszystkie lata. Nie poddawajcie się i róbcie to co macie robić tak jak teraz, jak najlepiej! ;)
(23.07.2011, 12:08)Turel napisał(a): Ach i czemu nazwaliście to MyBB 2.0? Skąd wiecie że domyślna skórka w MyBB 2.0 będzie wyglądać właśnie tak?
Skórka nazywa się MyBB PL 2.0 i nie ma w tym żadnego związku z domyślną skórką MyBB 2.0. ;)


Stara skórka pozostanie dostępna w panelu użytkownika jeszcze przez jakiś czas, ale nie będzie już rozwijana. Stanowczo odradzamy korzystanie z niej, bo ewentualne błędy w niej mogą pozostawać niepoprawione.
Fajna skórka , podoba mi się bardziej niż poprzednia. No i gratulacje na 4 urodziny dla całej ekipy!
Wiedziałem, że coś szykujecie na 4-te urodziny ;p
A w nowym themie się zakochałem :heart: też chce taki ;(
Wielkie brawa dla ekipy naprawde!
Wszystkiego najlepszego z okazji 4-tych urodzin !
Forum wygląda teraz bardzo ładnie i przejrzyście.
Gratuluje Wam ze tyle lat przetrwaliście w ''trudnym'' wirtualnym (internetowym) świecie.
Oby tak dalej !



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości