Zmiana rozmiaru logo

Założony przez  Radzisz.

wersja skryptu MyBB:1.6.3
adres forum: http://www.forum-jedi-destiny.ugu.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):

Problem polega na tym, iż mam logo na forum w rozmiarach 450x250 px. I chciałbym aby w takim rozmiarze było na forum. Niestety, forum zmniejsza bardzo je. Tak to wygląda: http://img163.imageshack.us/img163/4364/sdasdasa.png


Prosiłbym o podanie mi miejsca, gdzie jest podany kod odpowiedzialny za rozmiar logo, a jezeli nie, to powiększyć całe miejsce na logo + te buttony panel użytkownika itd, aby ładnie to wyglądało :)

Pozdrawiam.
powinieneś odszukać w lokalizacji ACP >> Style >> Twój Styl >> Global.css pozycję

.logo {
width: 250px;
height: 80px;
position: absolute;
margin-top: 15px;
margin-right: 0;
margin-bottom: 0;
margin-left: 0;
}

i zamienić ją na :

.logo {
width: 450px;
height: 250px;
position: absolute;
margin-top: 15px;
margin-right: 0;
margin-bottom: 0;
margin-left: 0;
}

Raczej to nie to, bo wtedy logo wychodzi z tego miejsca, i nachodzi na przyciski "Strona główna" itd
usuń position absolute.
Ok teraz to wygląda tak:

[Obrazek: logunio.png]

Wszystko jest prawie perfekcyjnie, chciałbym jeszcze tylko, żeby logo jak i ten panel pod nim, z każdej strony dotykał krawędzi. Jak to wykonać? :>
Dodaj w tej klasie:
margin-left: -19px;
margin-right: -19px;

Tylko sobie dobierz odpowiednią odległość ;)


Pozdrawiam!
Co do lewej strony, bardzo ładnie wygląda. Panel się zrobił ładnie tez do prawej, niestety logo do prawej strony nie chce dojść. Nie wazne jaką bym dał wartość w

margin-right: -50px;


To i tak stoi w miejscu.
Odświeżam :)
Pomoże ktoś?
Adrian napisał 26.07.2011, 22:03:
Jak szybko otrzymać pomoc na forum?
Nie podbijaj wątków, nie pytaj 'czy ktoś odpowie?!'
Polski Support MyBB to grupa miłośników skryptu MyBB, którzy oprócz satysfakcji, nic nie otrzymują za udzielaną na forum pomoc. Nie myśl więc, że Twój problem jest najważniejszy, a ktoś ma obowiązek jak najszybciej go rozwiązać. Jeśli ktokolwiek zna jego rozwiązanie, na pewno odpowie i bez ponaglań.
Znam zasady "Nie podbijaj tematów", ale jednak podbije, bo temat dalej mnie interesuje.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości