Skrypt sklepu

HowTo  Założony przez  qwertyx.

Szukam jakiegoś dobrego, bezpiecznego oraz darmowego skryptu sklepu, sprzedaż polegała by na zasadzie wystawiania plików, ktoś płaci przez paypal i automatycznie po wysłaniu pieniedzy może pobrać ten plik? Tylko nie podawajcie mi linków do google bo tam jest tego wiele a nie wiem czy do konca jest to bezpieczne, oczywiscie skrypt nie ma nic wspolnego z mybb
Ja sie nie spotkalem.

Za darmo co najwyzej mozesz miec zwykly sklep (+ jakies platnosci dotpay).
http://www.dotpay.pl/Oferta/Zintegrowane...nternetowe

gotowe platformy internetowe obsługujące dotpay.
mi jedynie jest potrzebne sprzedaz plikow plus obsluga paypal
znalazlem takie skrypty jak prestashop opencart oscommerce, ale są to dosc duze sklepy
Mi właśnie też przydałby się sklep z plikami za SMS i przelew ;]. Chyba jedynym rozwiązaniem jest giełda ogłoszeń.
Możecie skorzystać z pluginu MyDownloads autorstwa Pirata Nervo, tylko że można płacić jedynie PayPalem, ale można go również zmodyfikować pod przelew i sms. I kosztuje 5$.
MyDownloads działa wraz z mybb a jak będą jakieś aktualizacje mybb to mogą być problemy z pluginem więc to odpada
Pirata Nervo aktualizuje plugina wraz z mybb - w końcu jest to płatny plugin.
hmm więc tylko 5 dolarów, tylko ile kosztowało by przerobienie tegoż pluginu pod system mikro płatności np dotpay ;].
Zależy u kogo :P Myślę że 10-40 zł. Z tym że możesz spróbować sam, jest dużo na ten temat w dokumentacji dotpaya :P
Hmm wolałbym mieć sprawdzony plugin z możliwością konfiguracji z poziomy ACP i zabezpieczonym pobieraniem ;]
To nie widzę innego wyjścia niż cały plugin na zamówienie ;) Myślę, że kosztowałoby to co najmniej 60 zł - Victor kiedyś sprzedawał plugin pozwalający na aktywację konta smsem z dotpaya za 55 zł, a mówimy o pluginie obsługującym dotpay + przelew z dużymi możliwościami konfiguracji :P
Ososbiscie wycenialbym to na 80+ ale u mnie z terminami cienko bo niemam swojego kompa.
Jeżeli istniał by taki plugin założe się że nosiłby nazwe MyShop :)



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości