Po co ta Poczekalnia?!

Założony przez  DamYan.

Jak zauważyłem w wątku, który znajduje się aktualnie w Poczekalni - zaczęła się rozwijać dyskusja... Tymczasem w Poczekalni raczej nie o to chodzi.

Napisałem krótką notkę dla każdego "lądującego" w Poczekalni: https://webboard.pl/announcements.php?aid=4

Poczekalnia służy do poprawiania postów, nie do dyskusji. Jak już wspomniałem w kilku miejscach - jeśli autorowi zależy na tym, by jednak umieścić poprawny post - albo napisze nowy, albo poprawi ten w Poczekalni, po czym poprosi moderatora/admina o przeniesienie do odpowiedniego działu. Taki jest zamysł tego działu i tego się trzymajmy.

Mam nadzieję, że po tak obszernych wyjaśnieniach sprawa już będzie jasna :)
Cytat:o czym oczywiście poinformuj moderatora na PM/komunikator/mail).
a nie lepiej bylo by skorzystać z funkcji "zgloś"?

naprawdę fajny pomysł. po co wywalać jak można poprawić
~Luk@s~ napisał(a):a nie lepiej bylo by skorzystać z funkcji "zgloś"?

W Poczekalni wszyscy moderatorzy z innych działów mają uprawnienia, automatycznie - wszyscy dostaną PM z powiadomieniem. Tu raczej chodzi o poinformowanie moderatora, który post uznał za niepoprawny, czyli jeśli ja mam jakieś "ale", do mnie powinna zostać przesłana prośba o przeniesienie już poprawionego posta.
A moim zdaniem (i jeszcze kilku osób) ta poczekalnia to nic mądrego...
większość użytkowników sie zniechęca, gdy ich pierwszy temat zostanie tam przeniesiony.

W 80% przypadkach temat zostanie przeniesiony bo szanowny mod lub admin napisał sobie: "Niezrozumiała treść" kiedy to dla mnie wszystko jest ok.
Lub "use GOOGLE - czyli wyszukiwarki" to po jakiego grzyba to forum jest?

Lub pisze sobie teamt "[MYSQL][random] Losowe tematy?"
Komentarz od MODA: "Nieintuicyjna nazwa tematu" z linkim do regulaminu. (W regulaminie nie ma słowa o nazwie tematów)

Człowiek sie k*** wysila zeby go zrozumieli a tu go jeszcze upomną że dał TAGI.

Błąd ortograficzny - przeniesione itd

Potem wynika z tego taki morał dzień 21.02.2008r. na jedynym polskim supporcie o MyBB pojawił sie 1 (jeden) post.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości