Rozszerzenie Forum

Założony przez  matusk.

wersja skryptu MyBB: 1.4.15
adres forum:pecemaster.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):CS RefleX

Witam mam problem ponieważ chcę rozszerzyć forum a mianowicie to co jest zaznaczone czerwoną strzałką

[Obrazek: offlock.png]

nie piszcie mi np #container bo on zmienia tylko szerokość tego co jest zaznaczone niebieską strzałką. Zaś czarna kreska wskazuje dokąd mniej więcej chciałbym rozszerzyć forum, albo wyśrodkować.
Masz tam przecież panel boczny z tabelką partnerzy oraz zegarkiem więc musisz to usunąć, aby zwiększyć szerokość - logika..
nie zrozumiałeś mnie teraz po części rozwiązałem ten problem tym bocznym panelem. Boczny panel zakrył to puste miejsce, a poza tym nie ważne co tam mam czy czego nie mam oryginalnie szablon wygląda tak http://www.awesomestyles.com/mybb-themes/demo/reflexcs więc nie odbiegajmy od tematu i trzymajmy się pytania.
Powiedziałeś zwiększyć szerokość to chyba wszyscy wiemy więc nie musiałeś mnie o tym uświadamiać, po prostu fajnie by było jakbyś sprecyzował swoją wypowiedź podając gdzie się to zmienia i już mówiłem próbowałem #container i tylko zmienił szerokość to co jest zaznaczone niebieską strzałką a mi chodzi o to żeby zmienić szerokość kategorii z działami a dokładniej wydłużyć trochę w prawo mniej więcej tam gdzie znajduje się czarna kreska.
To Ty nie zrozumiałeś mnie.. Jeżeli coś tam umieszczasz panel boczny w jaki sposób mamy rozciągnąć content?
Spróbujemy to zrobić tak.. ACP--> Style i szablony --> Style --> Twój styl --> global.css--> Edycja zaawansowana --> Znajdź tam na początku #content
po czym zmień na..
#content {
    
background#efefef;
    
width100%;
    
marginauto auto;
    
border0px solid;
    
padding20px 20px;
    
overflowhidden;

ale pomyśl sobie jakby tego bocznego panelu nie było, jeżeli znajdzie się się rozwiązanie tego problemu to po prostu usunę boczny panel i rozszerzę. Zrobiłem tak jak mi powiedziałeś i nic z tego.
Jak to zrobiłeś skoro wchodzę na forum i w global.css nadal masz tak:
#content {
    
background#efefef;
    
widthauto !important;
    
border0px solid;
    
padding20px 10px;
    
overflowhidden;

?



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości