Domeny - dyskusje o ofertach

Założony przez  matc.

Może kogoś to zainteresuje, od dość sporego czasu, domeny.pl obchodzą swoje 10 lat w sieci. Z tej okazji oferują domeny za 5 gr i inne po atrakcyjnych cenach. Choć sprawdzając rzekomo cenę domeny pl za 5 gr, tak też nie było. W polu promocja widniała cena 9.77 zł, co uważam za i tak dużą taniochę. Może ktoś skorzysta, więc podaje adres: http://domeny.pl
# Among the blind one - eyed man is a king.
Promocja dotyczy tylko firm. Ceny domen dla osób prywatnych moim zdaniem spadną w grudniu więc można poczekać
Nawet gdyby było takie tanie - odnowienie 50+zł ;]
No niestety, tak już jest, niemniej lepiej takie pieniądze, które miałyby pójść na drogą domenę po kupieniu taniej - wydać na odnowienie jej (zawsze coś się zaoszczędzi). Ja prawie rok temu wykupywałem domenę pl w urodzinowej promocji home.pl za 19 zł, a teraz za odnowienie zapłacić będę musiał 119 zł.
# Among the blind one - eyed man is a king.
Dlatego promocja promocją, a trzeba popatrzeć na zwykły cennik danego domenodawcy, by wiedzieć, co nas będzie czekać w przyszłości. Nieraz te "promocje" związują nas na siłę z daną firmą, na co najmniej 2 lata i mówiąc wprost - d...a zbita. Płać i płacz ;)
matc napisał(a):Ja prawie rok temu wykupywałem domenę pl w urodzinowej promocji home.pl za 19 zł, a teraz za odnowienie zapłacić będę musiał 119 zł.
a nie ma szansy przeniesc domene do innego registar? Oficjalnym polskim 'registar' jest az.pl. Oni wspolpracuja bezposrednio z ICANN.

Nie chce tu jakos reklamowac tej firmy, ale jesli juz mowimy o kupnie domeny to warto poznac wiele ofert

Czasami az.pl tez maja promocje, ale z tego co wiem oficjalna cena odnowienia domeny pl ksztaltuje sie na poziomie 100 zl. Jest droga i pewnie tansza nie bedzie :( ostatecznie w polsce domena .pl jest czyms 'wymaganym' a co za tym idzie - drogim
co do domeny .pl to od nowego roku cena ma spaść cena z tego co wiem o połowę i regionalne tak samo
oby...

Prawdę mówiąc to strasznie się cieszyłem, że nie muszę ich kupować :D

Jeśli ceny spadną, to będzie to nawet z zyskiem dla wszystkich:
- firma rejestrująca domeny będzie miała więcej klientów,
- będzie więcej klientów, bo będzie ich stać na to
- może ruszy się trochę gospodarka ;)
No i proszę - może nie za 5 gr, ale za 90 - to też nieźle (i to dla osób fizycznych!):

Cytat:Domeny za 90 groszy!

Tylko teraz, masz jeszcze możliwość zarejestrowania swoich domen w wyjątkowo atrakcyjnych cenach! Niesamowita promocja „Domeny za 90 groszy! Pokaż się w Sieci” wciąż trwa! Nie ważne, czy masz firmę, czy też nie - w Ofercie specjalnej wybierasz do woli spośród 150 rozszerzeń i rejestrujesz domeny w rewelacyjnej cenie 90 groszy! Nie czekaj, taka okazja nie trwa wiecznie!

Więcej info tutaj: http://nazwa.pl/domeny-promocja-domena-z...roszy.html
Niestety nie polecam firmy domeny.pl. Może i ceny za pierwszy rok mają atrakcyjne, ale za przedłużenia domen trzeba już słono zapłacić. Nie spotkałem się jeszcze aby jakaś firma kasowała ponad 120 zł za przedłużenie domeny .info. Dodatkowo jeśli chciałbym przetransferować domenę do innej firmy to musiałbym zapłacić za kolejne 2 lata użytkowania domeny w domeny.pl. Kwestia dotyczyła promocji rok temu, aczkolwiek moim zdaniem nadal mają w swojej ofercie poukrywane pewne informacje. Jakiś czas temu szukałem u nich na stronie informacji właśnie odnośnie przedłużenia domen na kolejne lata po roku korzystania i nie znalazłem. Dopiero kontakt z supportem pozwolił uzyskać odpowiedzi.
Witam
Tak jak w temacie szukam serwisów oferujących:
Darmowe Domeny i Aliasy

Podam swoje póki co:
xt.pl
rox.pl
rfv.pl
z domen do ovh i cba
aliasy to blo.pl i xt.pl
markes01 napisał(a):z domen do ovh i cba

to są hosty :P
Dla mnie najbardziej znaną stroną która oferuje darmowe aliasy to
PRV.PL
Polecam
4.pl



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości