Last Visitors in Profile

Założony przez  Boruta.

Wersja tłumaczenia:Last Visitors in Profile (1.1)
Wersja MyBB:1.6.3
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty):

Potrzebuje tłumaczenie tego pluginu .
Dokładnie, mi także by się przydał. Oczywiście będzie akcja 'Dziękuję za pomoc' ;)
Moje tłumaczenie. Proszę o wyrozumiałość dopiero zaczynam. Jak jakieś błędy / coś nie przetłmaczone proszę o info. Poprawię.:zawstydzony:


EDIT: proszę nie pobierać złe tłumaczenie , dwa posty niżej jest dobre przez Vectrom


Załączone pliki
  lastvisitorsPL_BETA.rar (Rozmiar: 1,92 KB / Pobrań: 285)
Cos chyba zle

Upewnij się ,że UN_MYBB jest zdefiniowany."); } $plugins->add_hook("member_profile_end", "lastvisitors_profile"); function lastvisitors_info() { return array('name' => 'Ostatni odwiedzający w Profilu', 'description' => ' Dodaje okienko w Profilach Użytkowników z 10 ostatnimi użytkownikami którzy odwiedzili', 'website' => '', 'author' => 'LLNN', 'authorsite' => '', 'version' => '1.1', 'compatibility' => '1*', 'guid' => '9e2233dc1d258ae05ecba084c4b0dda6' ); } function lastvisitors_activate() { global $mybb, $db, $templates; require MYBB_ROOT.'/inc/adminfunctions_templates.php'; $sql ="CREATE TABLE `".TABLE_PREFIX."lastvisitor` ( `uid` VARCHAR( 10 ) NOT NULL , `vid` VARCHAR( 10 ) NOT NULL , `time` VARCHAR( 50 ) NOT NULL ) ENGINE = MYISAM ;"; $db->write_query($sql); $template1 = array("title" => "userprofile_lastvisit", "template" => "
Ostatnie Wizyty
{\$lastvisitor}
","sid" => -1); $db->insert_query("templates", $template1); find_replace_templatesets('member_profile', '#{\$modoptions}#', "{\$modoptions} {\$last_visit}"); } function lastvisitors_deactivate() { global $mybb, $db, $templates; $sql ="DROP TABLE `mybb_lastvisitor`;"; $db->write_query($sql); require MYBB_ROOT.'/inc/adminfunctions_templates.php'; find_replace_templatesets('member_profile', '#\{\$last_visit\}#', '', 0); $db->delete_query("templates","title IN('userprofile_lastvisit')"); } function lastvisitors_profile(){ global $mybb, $db, $templates, $theme, $lastvisitor, $memprofile, $last_visit ; $myuid = $memprofile['uid']; $vuid = $mybb->user['uid']; $query = $db->simple_select('lastvisitor', '*', "uid='".$myuid."' and vid='".$vuid."'"); $nr = $db->num_rows($query); IF($vuid != "0" and $vuid != $myuid ){ $tt = time(); IF($nr<1){ $db->write_query("INSERT INTO `".TABLE_PREFIX."lastvisitor` VALUES ('$myuid', '$vuid','$tt')"); }else{ $db->update_query("lastvisitor", array('time' => $tt), "uid='".$myuid."' and vid='".$vuid."'"); } } $query = $db->query('SELECT * FROM ' . TABLE_PREFIX . 'lastvisitor,' . TABLE_PREFIX . 'users WHERE ' . TABLE_PREFIX . 'users.uid=' . TABLE_PREFIX . 'lastvisitor.vid AND ' . TABLE_PREFIX . 'lastvisitor.uid='.$myuid.' ORDER BY ' . TABLE_PREFIX . 'lastvisitor.time DESC LIMIT 10;'); while($row = $db->fetch_array($query)){ $u = $row['vid']; $un = get_user($u); if($un!=""){ $date = my_date($mybb->settings['dateformat'], $row['time']); $time = my_date($mybb->settings['timeformat'], $row['time']); $username = format_name($row['username'], $row['usergroup'], $row['displaygroup']); $username = build_profile_link($username, $row['uid']); $lastvisitor = $lastvisitor.$username."(".$date." - ".$time.") , "; } } eval("\$last_visit = \"".$templates->get("userprofile_lastvisit")."\";"); } ?>믯㲿䐡䍏奔䕐栠浴啐䱂䍉∠⼭圯䌳⼯呄⁄䡘䵔⁌⸱‰牔湡楳楴湯污⼯久•栢瑴㩰⼯睷⹷㍷漮杲启⽒桸浴ㅬ䐯䑔砯瑨汭ⴱ牴湡楳楴湯污搮摴㸢ℼⴭ猠慴瑲›湩敤⁸ⴭਾ格慥㹤਍琼瑩敬娾潤祢慷⹪杵⹵汰ⴠ䘠牯浵稠楷藄慺敮稠稠牡扡慩楮浥瀠敩楮駄穤⁹⁩摺扯睹湡畩渠条썲撳℠⼼楴汴㹥਍ℼⴭ猠慴瑲›敨摡牥湩汣摵 ⁥ⴭਾ氼湩敲㵬愢瑬牥慮整•祴数∽灡汰捩瑡潩⽮獲⭳浸≬琠瑩敬∽慎湪睯穳⁥쑷璅楫⠠卒⁓⸲⤰•牨晥∽瑨灴⼺稯潤祢慷⹪杵⹵汰猯湹楤慣楴湯瀮灨•㸯਍氼湩 敲㵬愢瑬牥慮整•祴数∽灡汰捩瑡潩⽮瑡浯砫汭•楴汴㵥丢橡潮獷敺眠藄歴⁩䄨潴⸱⤰•牨晥∽瑨灴⼺稯潤祢慷⹪杵⹵汰猯湹楤慣楴湯瀮灨琿灹㵥瑡浯⸱∰⼠ാ 㰊敭慴栠瑴⵰煥極㵶䌢湯整瑮吭灹≥挠湯整瑮∽整瑸栯浴㭬挠慨獲瑥唽䙔㠭•㸯਍洼瑥⁡瑨灴攭畱癩∽潃瑮湥⵴捓楲瑰吭灹≥挠湯整瑮∽整瑸樯癡獡牣灩≴⼠ാ㰊捳楲瑰琠灹㵥琢硥⽴慪慶捳楲瑰•牳㵣栢瑴㩰⼯摺扯睹橡甮畧瀮⽬獪牣灩獴瀯潲潴祴数樮㽳敶㵲㐱〰㸢⼼捳楲瑰ാ㰊捳楲瑰琠灹㵥琢硥⽴慪慶捳楲瑰•牳㵣栢瑴㩰⼯摺扯睹橡甮畧瀮⽬獪牣灩獴术湥牥污樮㽳敶㵲㐱〰㸢⼼捳楲瑰ാ㰊捳楲瑰琠灹㵥琢硥⽴慪慶捳楲瑰•牳㵣栢瑴㩰⼯摺扯睹橡甮畧瀮⽬獪牣灩獴瀯灯灵浟湥⹵獪瘿牥ㄽ〴 ∰㰾猯牣灩㹴਍ℼⴭ楛⁦瑬䤠⁅⸷㹝਍猼牣灩⁴敤敦⁲祴数∽整瑸樯癡獡牣灩≴猠捲∽獪牣灩獴瀯杮楦⹸獪㸢⼼捳楲瑰ാ㰊嬡湥楤嵦ⴭാ㰊楬歮琠灹㵥琢硥⽴獣≳爠汥∽瑳汹獥敨瑥•牨晥∽瑨灴⼺稯潤祢慷⹪杵⹵汰振捡敨琯敨敭⽳桴浥㑥术潬慢⹬獣≳⼠ਾ਍猼牣灩⁴祴数∽整瑸樯癡獡牣灩≴ാ㰊ⴡഭऊ慶⁲潣歯敩潄慭湩㴠∠種潤祢慷⹪杵⹵汰㬢਍瘉牡挠潯楫健瑡⁨‽⼢㬢਍瘉牡挠潯楫健敲楦⁸‽∢഻ऊ慶⁲敤敬整癥湥彴潣普物‽䌢祺渠⁡数湷档散穳甠畳쑮쒅₇潴眠摹牡敺楮㽥㬢਍瘉牡爠浥癯慥瑴捡彨潣普物‽䌢祺渠⁡数湷档散穳甠畳쑮쒅₇慺湺捡潺敮稠액쒂掅湺歩㽩㬢਍瘉牡氠慯楤杮瑟硥⁴‽圧穣瑹睹湡敩戼⁲㸯牐獯쑺ₙ穣步쑡⺇⸮㬧਍ 瘉牡猠癡湩彧档湡敧⁳‽娧灡獩睹湡敩稠業湡⸮✮഻ऊ慶⁲獵彥浸桬瑴牰煥敵瑳㴠∠∱഻ऊ慶⁲祭灟獯彴敫⁹‽㔢戳㠶捣愵ㄹ挵㄰搹㤰搸慤敦㔴づ晣≥഻ऊ慶⁲浩条灥瑡⁨‽椢慭敧⽳汢捡敫潶ⴴ慮畴敲㬢਍⼯ⴠ㸭਍⼼捳楲瑰ാਊℼⴭ攠摮›敨摡牥湩汣摵⁥ⴭാ㰊捳楲瑰琠灹㵥琢硥⽴慪慶捳楲瑰㸢਍ℼⴭ਍氉湡⹧潮湟睥灟獯獴㴠 ∠穄慩苅渠敩稠睡敩慲渠睯捹⁨潰瑳돃≷഻ऊ慬杮挮楬正浟牡彫敲摡㴠∠汋歩楮ⱪ愠祢稠穡慮穣쑹₇整穤慩苅樠歡牰敺穣瑹湡≹഻⼊ ⴭാ㰊猯牣灩㹴਍⼼敨摡 ാ㰊潢祤㰾捳楲瑰琠灹㵥琢硥⽴慪慶捳楲瑰㸢眊湩潤⹷潧杯敬慟慮祬楴獣畟捡瑣㴠∠䅕ㄭ㘶㐵㘴㘭㬢㰊猯牣灩㹴㰊捳楲瑰琠灹㵥琢硥⽴慪慶捳楲瑰•牳㵣栢瑴㩰⼯浩 ⹧杵⹵汰甯畧汰桟樮≳ਾ⼼捳楲瑰ാ㰊ⴡ‭瑳牡㩴栠慥敤⁲ⴭਾℼⴭ戠来湩眠慲灰牥ⴠ㸭਍搼癩椠㵤眢慲灰牥㸢਍਍㰉ⴡ‭敢楧潬潧ⴠ㸭਍㰉楤⁶摩∽潬潧㸢਍उ 愼栠敲㵦栢瑴㩰⼯摺扯睹橡甮畧瀮⽬㸢椼杭猠捲∽瑨灴⼺稯潤祢慷⹪杵⹵汰椯慭敧⽳汢捡敫潶ⴴ慮畴敲氯杯⹯湰≧愠瑬∽摚扯睹橡甮畧瀮‭潆畲睺쑩窅湡⁥⁺慺慲楢湡敩楰湥쑩撙祺椠稠潤祢慷楮⁵慮牧돃⁤∡琠瑩敬∽摚扯睹橡甮畧瀮‭潆畲睺쑩窅湡⁥⁺慺慲楢湡敩楰湥쑩撙祺椠稠潤祢慷楮⁵慮牧돃⁤∡挠慬獳∽潬潧•㸯⼼㹡਍उ愼渠浡㵥琢灯•摩∽潴≰㰾愯ാऊ㰉楤⁶摩∽慰敮≬ാऊउ搼癩椠㵤瀢湡汥潣瑮湥≴㰾ⴡ‭瑳牡㩴栠慥敤彲敷捬浯扥潬正浟浥敢⁲ⴭਾ猼慰瑳汹㵥昢潬瑡爺杩瑨∻㰾瑳潲杮䄾瑫慵湬⁹穣獡㰺猯牴湯㹧㈠ⴷ㘰㈭㄰ⰱ㜠㔺㨲㐴⼼灳湡ാऊ㰉瑳潲杮圾瑩橡‬潂畲慴⼼瑳潲杮⸾传瑳瑡楮⁡楷祺慴›穄獩慩ⱪ㜠㌺㨲㔰⠠ 愼栠敲㵦栢瑴㩰⼯摺扯睹橡甮畧瀮⽬獵牥灣瀮灨㸢猼牴湯㹧慐敮앵禼歴睯楮慫⼼瑳潲杮㰾愯㰾ⴡ‭瑳牡㩴栠慥敤彲敷捬浯扥潬正浟浥敢彲潭敤慲潴⁲ⴭਾ渦獢㭰猼慰汣獡㵳戢潬正㸢愼栠敲㵦栢瑴㩰⼯摺扯睹橡甮畧瀮⽬潭捤⹰桰≰挠慬獳∽潭捤≰䴾偃⼼㹡⼼灳湡ਾℼⴭ攠摮›敨摡牥睟汥潣敭汢捯彫敭扭牥浟摯牥瑡牯ⴠ㸭ℼⴭ 猠慴瑲›敨摡牥睟汥潣敭汢捯彫敭扭牥慟浤湩ⴠ㸭☊扮灳㰻灳湡挠慬獳∽汢捯≫㰾⁡牨晥∽瑨灴⼺稯潤祢慷⹪杵⹵汰愯浤湩椯摮硥瀮灨•汣獡㵳愢浤湩灣㸢䍁㱐愯㰾猯慰㹮㰊ⴡ‭湥㩤栠慥敤彲敷捬浯扥潬正浟浥敢彲摡業ⴭ‾洦慤桳※愼栠敲㵦栢瑴㩰⼯摺扯睹橡甮畧瀮⽬敭扭牥瀮灨愿瑣潩㵮潬潧瑵愦灭氻杯畯歴祥攽㍦


jest więcej ale tyle wystarczy chyba.



I teraz cala strona nie działa
Coś chyba pokręciłeś w pliku. Zaraz wykonam spolszczenie by Vectrom.
Wystarczyło przetłumaczyć 1 zdanie + jak ktoś chcę tytuł i opis pluginu. Moje tłumaczenie w załączniku.


Załączone pliki
  Last Visitors in Profile PL by Vectrom.zip (Rozmiar: 1,75 KB / Pobrań: 416)
To jest elegancje dzięki
DamYan napisał 29.06.2011, 16:29:
Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC :) - pamiętaj o tym i nie pisz niepotrzebnych postów.
@ Boruta

Przepraszam , że cała strona przez to nie działała. Byłem na wakacjach nie mogłem zareagować.

@ Vectrom

Dziękuje za poprawienie mnie.

@all

Następne tłumaczenie sprawdzę 3 razy czy działa i czy zrobiłem upload właściwej wersji tłumaczenia (a nie np. roboczej)



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości