Opis działu nachodzi na belkę tcat

Błąd   Założony przez  Boruta.

wersja skryptu MyBB:1.6.3
adres forum:
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):

Witam. Mam taki problem iż gdy robię sobie kategorie i działy to na opisie mi zachodzi napis "dział". W tym moje pytanie jak to usunąć lub zmienić żeby nie było tego napisu "dział" ?



[Obrazek: testze.png]



Przydałby się adres forum. Bez niego nie jesteśmy w stanie pomóc.
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
Adres http://zdobywaj.ugu.pl/

Chodzi żeby usunąć jak jest kategoria "Dział"

i jeszcze jedno czemu w postach nie mam reputacji ? muszę wejść w kogoś żeby dać.

Czekam na szybka odpowiedz ;)
W tym stylu sprawa się trochę komplikuje. Nagłówek działu to div, nie tabelka, więc proponuję żeby "Dział" w belce tcat całkowicie zastąpić opisem działu. Odpowiada Ci takie rozwiązanie?
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
nie rozumie do końca mógłbyś mi jakoś jaśniej wyjaśnić ?
(06.06.2011, 16:03)Boruta napisał(a): nie rozumie do końca mógłbyś mi jakoś jaśniej wyjaśnić ?

Tam gdzie jest domyślnie Dział to wpisujesz swój opis działu i w tym wypadku nie ma już napisu Dział tylko twój opis. Tylko jak dla mnie to pracochłonne, każdy dział musiał byś wpisywać w kod stylu
(06.06.2011, 16:09)kukil napisał(a): /.../
Tylko jak dla mnie to pracochłonne, każdy dział musiał byś wpisywać w kod stylu
Od tego są zmienne. Nie trzeba (a nawet nie da się) ustawiać opisów działów ręcznie w szablonach.

Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
(06.06.2011, 16:15)Adrian napisał(a):
(06.06.2011, 16:09)kukil napisał(a): /.../
Tylko jak dla mnie to pracochłonne, każdy dział musiał byś wpisywać w kod stylu
Od tego są zmienne. Nie trzeba (a nawet nie da się) ustawiać opisów działów ręcznie w szablonach.
Aha, to sorry za wprowadzenie w błąd. Źle to zrozumiałem ;)
To napisze mi ktoś co i jak ?
Wnajgorszym wypadku możesz wycentrować nazwe działu i opis. Czyli <cenetr>Nazwa działu</center> , <center>Opis działu</center>
Tylko ze ja mam panel boczny i będzie przeszkadzac

Napisze mi ktoś co w końcu mam zrobić?



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości