Wzrost

Założony przez  MovE.

Siemka

Wie ktos co trzeba brac na wzrost?Sa jakies cwiczenia albo cos innego?

a co ma wzrosnąć ? ;)
Polecam
http://www.msfera.pl/powiekszanie-penisa-metody.html
Serwery CS REKSIO:))
chodzi o wzrost czlowieka :D ... Zboczuchy :P
Ile masz lat?
Jeśli poniżej 20 roku życia to wiedz, że coś się dzie... Ups, to wiedz, że masz jeszcze czas. ;)

Jest też wiele odpowiedzi w internecie na Twoje pytanie - lepiej zapytać specjalistów. Oni Ci dobrze doradzą. ;)
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
Ile masz lat/ile wzrostu? Pamiętaj że panienki lubią kurdupli!
(17.05.2011, 18:57)Adrian napisał(a): Ile masz lat?
Jeśli poniżej 20 roku życia to wiedz, że coś się dzie...
Złe moce!

Serwery CS REKSIO:))
możesz sobie przyczepić po 10 kg do każdej z nóg, podwiesić się jakieś rurce i tak wisieć 5 - 8 godzin dziennie. Potem z tymi samymi 10kg odważnikami chodzić -ciągnąc je za sobą. Dla dodania poziomu trudności chodzić pod górkę w lesie - wszystkie śmiecie się do tego przyczepią i będzie cięższe.
Możesz myśleć że się wyśmiewam, ale nic z tych rzeczy.
W Rosji jest taki człowiek cyrkowiec który nie doczekał się syna, ale ma dwie córki - jedną nastolatkę, drugą taka mała kilkumiesięczną. I on tak świczy mięśnie tych córek. Temu małemu berbeciowi do rękawów nóg i rąk (raczkuje) przyszywa worki z fasolą żeby jak podnosi ręce i nogi w czasie raczkowania ćwiczyła mięsnie. Strasza podnosi sztangi i wygrywa jakieś porąbane konkursy, a nogi jej się wydłużyły :D
A co jak ktoś jest po 20-tce?
to mu już nic nie pomoże :P no chyba że taka mała, niebieska ... czy muszę dalej pisać ?
SR: widzę nieźle jesteś obeznany w temacie :D
20 lat to wbrew pozorom jeszcze nie koniec świata! Być może jeszcze urośnie(sz) ;)

Tak już całkiem serio - sposób saturnine może mieć fatalne skutki dla stawów. Współczuję córeczkom tego cyrkowca, że muszą płacić taką cenę za jego sławę.
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
(17.05.2011, 20:05)Adrian napisał(a): 20 lat to wbrew pozorom jeszcze nie koniec świata! Być może jeszcze urośnie(sz) ;)
Taaa, urośniesz jak nie wzdłuż to wszerz :P
Windows ❼ Forum
Za złudzenia płaci się rzeczywistością...
Tylko głupcy mogą być szczęśliwi - czyż nie warto być głupcem?
Jak Bóg chce komuś dokuczyć odbiera mu rozum.
możesz sobie przyczepić po 10 kg do każdej z nóg, podwiesić się jakieś rurce i tak wisieć 5 - 8 godzin dziennie.
Nietoperzem nie jestem :szczerbol:

Mam 1m76cm i 15 lat :-) ale potrzebuje miec troche wiecej poniewaz zamierzam trenowac siatkowke.
na libero starczy :D
nie chce libero :P
Mój mąż gra w jednej z lig więc zasięgnęłam rady :D

na zawodową masz za mało wzrostu, chyba że dobrze skaczesz - zdarzają się tacy
poza tym - może być lekko za późno, ale możesz nadrobić
(bo ja uważam, że już nie urośniesz, ewentualnie o jakies 2/3 cm ale ja się mało znam na wzroście)

na granie tak sobie w lidze 'osiedlowej' :) nikomu nie będzie przeszkadzało.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości